Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idős babával utaznátok...

Mennyi idős babával utaznátok tömegközlekedési eszközön, ha nincs kényszerhelyzet?

Figyelt kérdés
1 éves kor előtt nem féltitek a tömegtől,betegségektől,zajoktól?
2011. márc. 17. 22:41
 1/9 anonim ***** válasza:
2 hetesen voltunk buszon eloszor. Nem feltettem, hal istennek nem is volt meg beteg. 6 honapos most, hetente 3-4 alkalommal buszozunk.
2011. márc. 17. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Én 6 hónaposan metróztam vele először, igaz nyár volt.

Párszor villamosoztunk, de mindig a délelőtti holtidőben. Én inkább a zajoktól féltem, de csak a metrón az állomásbemondó hangtól ijedt meg először.

2011. márc. 17. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
3 hetesen vittem hordozókendőben buszon, nincs kocsink, így azóta is viszem, sosem volt beteg, egyszer sem ijedt meg, 10 hónapos.
2011. márc. 17. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

1-2 hónapos kora óta.

Nem mindenkinek van autója, unokatesóméknak pl nem volt, (nekünk mondjuk van, de nekem meg nincs jogsim, csak a páromnak), meg nem is jó állandóan a lakásban lenni.

2011. márc. 17. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
2 hónapos volt a lányom, mikor először villamosoztunk, aztán már metró és távolsági volán busz. Én aggódtam először, a zaj miatt, de ő élvezte. Most 1 éves és imád tömeg közlekedni. Bár most, hogy volt a járvány, nem utazgattunk, mert féltem, hogy nehogy össze szedjen valamit. No meg azért míg kellett sál, azt azért a szájára tettem, ha felszálltunk valamelyik járműre.
2011. márc. 18. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ja! A doki nénink pedig az 1 év alatt, csak a kötelező vizsgálatokon látott bennünket, mert még hála az égnek nem volt beteg az 1 év alatt. (utolsó voltam)
2011. márc. 18. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Kb 2 hónapos lehetett. Nem féltettem, végig aludt. Nem kell a kisbabát a széltől is óvni, és az sem szükséges, hogy akinek nincs autója, egy évig max a sarki közértig jusson el.
2011. márc. 18. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nálunk kényszerhelyzet volt, mert állandóan egyik orvostól a másikig kellett hurcolászni és nincs kocsink, de 3 hónapos koráig taxival vittem, mintha megéreztem volna...így is állandóan meg volt/van fázva.

Azóta már villamoson viszem heti 1 alkalommal Dévény tornára hordozókendőben, most is szinte mindig beteg. Igaz ő csak 3 hónapos koráig szopott, most már tápszeres és tejallergiás is, biztos ezért (én meg asztmás vagyok, tőlem örökölte).

Akinek egészséges a picije, az csecsemőkorban ritkán beteg, viheti bárhova, bár jó megvárni az influenzajárvány végét.

2011. márc. 18. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kb. 1 hónapos volt, mikor először utaztunk távolsági buszon, meg villamoson. Végigaludta az egész utat. Nekünk sincs autónk, a mai napig imád buszozni. Húsvétkor kisvonatozni fogunk menni. :D Már nagyon várom, kíváncsi vagyok, hogy fog neki tetszeni, a rendes vonatot élvezi... 18 hónapos örökmozgó...
2011. márc. 18. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!