Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislányom nunija kipirosodott....

Kislányom nunija kipirosodott. Mivel kenjem?

Figyelt kérdés
Sudokrém és bepanthen nem segít:(
2011. júl. 1. 21:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Hát ha azok, főleg a sudo nem segít, akkor lehet, hogy a dokit kell megkérdezni. Hátha ő tud valamit felírni.

Vagy lehet, hogy pelus típust is kell cserélni. A pelus is irritálhat.

2011. júl. 1. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
legjobb ha orvoshoz viszed! majd ő kevertet neki megfelelő krémet. neogranormont ne kenj rá és a sudoval is csinnyán, nem szabad nunira kenni!
2011. júl. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Alsol kenőcs...nagyon jó
2011. júl. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Neogranormon?Bár ha az említett kettő nem segített, akkor szerintem erre sincs sok esély.

Ne használj popsitörlőt, és váltsatok pelenkát!

2011. júl. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
A Sudokrém babámnak sem használ. Nappalra gyógyszertárit használok éjszakára Sudot. De ha piros a popsi vagy nuni akkor csak a Neogranormon jó. 2 nap alatt helyre hozza.
2011. júl. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Én a Neogranormont ajánlanám. Nekünk ez mindig segített. Amikor a kisfiam foga jött, mindig iszonyúan piros volt a feneke, volt, hogy hólyagos is. A Neogranormon másnapra rendbe hozta. A Sudokrém nem volt jó rá.
2011. júl. 1. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Tiszta vízzel mosni és szellőztetni, írták már? Én kisfiamnak (igaz a popsiját, fogzáskor) csak éjszakára szoktam kenni, ha szükséges.
2011. júl. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
persze, a neogranormon nagyon jó de erős hámosító így puncira nem szabad kenni!
2011. júl. 1. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Miért nem lehet puncira kenni?

A gyerekdokink azt mondta,mikor ránézett a lányom nuncijára,mikor nagyon ki volt már pirosodva,hogy neogranormont használjunk,ne sudocream-et.A pirosságra,akkor a kistubus negyedét rá kellett kennem.És tényleg bevált.

Amúgy előtte kipirosodás és hólyagosodás miatt vittük orvoshoz,aki elküldött minket bőrdokihoz és ott felírt egy kenőcsöt,amit patikában kevertek ki neki.

Szerintem azért vidd orvoshoz.

2011. júl. 1. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
A mi dokink Canestent ajánlott. 2 nap alatt rendbejött tőle.
2011. júl. 2. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!