Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Jön a foga, hasmenéses egy...

Jön a foga, hasmenéses egy kicsit, és a pisije is amónia szagú. Tegnap estére nagyon kipirosodott kislányom popsija. Mit csináljak a popsijával?

Figyelt kérdés

Neogranormonnal kentem neki be és ma is minden (óránkénti) peluscserénél kenem. De sajnos nagyon vörös a popsija, ki is csípte 2 helyen és fáj is neki. Most már Aloe lips -el kenem, mert az minden sebünket 1-2 nap alatt helyre hozta, de ha van még ötlet szívesen várom. Minden peluscserénén tiszta vízzel mosom a fenekét, utánna krémezek. Egész nap ül, így nem számíthatok gyors gyógyulásra. Ha elállna a szél, puci popsival kivinném a napra, de így...

Egyéb ötlet?


2009. ápr. 24. 16:24
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
jó amivel kened, vagy sodu krém ami jó rá és azt tanácsolta a dookim nekem h esti pancsinál csak sima vizbe kell fürdetni mert az is iritálja ha van benne bármi is...
2009. ápr. 24. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Sudokrem, DM- ben is lehet kapni!
2009. ápr. 24. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi kezdettől fogva a doktornő által felírt gyógyszertári popsikrémet használjuk és szerintem szuper.Kislányom is mikor fogzott kezdett pirosodni neki,aztán sűrűbben kentem jó vastagon,egy nap alatt helyre jött.A sudokrém nekünk nem vált be,még jobban kipirosodott tőle.
2009. ápr. 24. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Az én kisfiamnak a pelenkától vagy a törlőkendőtől lett piros a popsija. Elhagytam a törlőkendőt és azóta tiszta vízzel, majd kamillás vízbe mártott vattával tisztogatom majd mielőtt a gyógyszertári popsikrémmel bekenem, még szárazra is törlöm. Ez így macerásnak tűnik, de a gyakorlatban nem az.
2009. ápr. 24. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Biztosan babafüggő ez is, de nekünk a Sudocrem jó volt. Most is azt használjuk, 250 g legalább fél évig elég.

Amúgy a Neogranormon is nagyon jó, teljesen jól csinálod!

Még azt lehetne tenni, h a szobájában befűteni, vízhatlan rétegre (matracvédő, p.alátét) textilpelust tenni, és hagyni csupasz popóval játszani pár órát. Ha már egyszer ilyen hűvös van (nálunk legalábbis az van) odakint!

2009. ápr. 24. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Kislányomnak a Canesten kenőcs rakta helyre a popsiját,bár neki tényleg szinte sebes volt!Nagyon vékonyan kell rákenni!
2009. ápr. 24. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenknek a segítséget! Kezd helyre jönni a neogranormontól, és a levegőztetéstől. Jó hétvégét!
2009. ápr. 25. 13:43
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia!nekünk is ez a problémánk most, 18 hós a kislányom.mi a sudocrémet használjuk, nagyon meg vagyunk vele elégedve, igy ha bekenegetem..akkor nem is lesz piros..ugye egy ideje most nem használtuk ezt a krémet, mert nem kellett.most elő kellett vennem.:) még jó hogy van:) gyógyulást:)
2009. szept. 1. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!