Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Minden szopizas sirassal...

Minden szopizas sirassal kezdodik. Ugy gondolom amint elkezd enni mar a pukizas bantja a hasikajat. Ti hogy segitetek babatoknak?

Figyelt kérdés
7hetes es mar foleg csak tapszert eszik.Bofiztetjuk,ami neha sikerul neha nem.A siras szopi elejen kezdodik van hogy vegig sir.Sot kajcsi utan van meg 1-2 ora hogy sirdogal.Miert van ez igy??
2011. júl. 1. 23:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha főleg tápszert eszik, akkor valószínűleg azért, mert a mellből sokkal nehezebben jön a tej, mint a cumisüvegből és nincs kedve vele kínlódni. Próbáld ki, hogy cumisüvegből adj neki anyatejet is. Így ugyan még gyorsabban apad a tejed, de kiküszöbölheted a sírást. Talán. A legjobb viszont az lenne, ha minél gyakrabban szoptatnád, hátha visszajönne a tejed.
2011. júl. 1. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A tejedet kellene menteni, nem a cumisüveget elővenni. Még nagyon pici a babád, simán beindulhat a tejtermelés ha akarod. A lényeg, hogy tedd minél sűrűbben cicire akkor is ha üvölt és fejj gyakran. Így a tejed is elapad és a gyerek is cumizavaros lesz.
2011. júl. 2. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

egyetértek az előttem válaszolókkal


de ha már cumisüveg... próbáld ki a mam gumis aljú üveget, kijön a levegő ha felállítod az üveget, így nem nyel annyit. büfiztetés min. 20 perc, függőleges helyzetben, tedd a válladra jó fentre és néha rogyaszd be a lábad :D mint ha táncolnál.

amúgy biztos nem marad éhes? és nem eteted későn mikor már nagyon éhes? milyen pózban eszik? megpróbálhatnád úgy ahogy cicizteted, lehet hiányzik a közelséged

2011. júl. 2. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Sajnos nem tudok a szoptatasra megoldast...a 2 eves kisfiam igy is uvolt allandoan ha felveszem a picit,allva rohanva etetem cumisuvegbol.Elso kisfiamat szoptattam 9honapig nem volt gond, ez a mostani helyzet sajnos mas.NINCS segitsegem,egyedul vagyok mindenre.Marad a siras,varom hogy kinoje :(((
2011. júl. 3. 22:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!