Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hol lehet megbízható babysitte...

Hol lehet megbízható babysittert találni és kb milyen díjat kérnek alkalmanként, vagy akár minden napos felügyeletért egy év alatti babához?

Figyelt kérdés

van-e ilyen portál a neten, hol lehet leinformálni őket. Díjszabással kapcsolatosan kb napidíj vagy óradíj árak érdekelnének..

köszi


2011. júl. 2. 12:59
 1/6 anonim ***** válasza:

A barátnőm innen választott, és nagyon meg van elégedve. Én is most tervezem:)


[link]

2011. júl. 2. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

èn csak neten szedett felügyelönek nem adnám oda a lányomat.

ez egy szakma, ha hosszútávra kell valaki akkor meg kell fizetni a szakképesített embert.


a magyar díjszabásra én is kiváncsi vagyok.


én külfödön élek itt egy ismerösöm vigyáz néha pár órára a lányomra 5€ óránként fizetek, mert én is itthon vagyok vagy elviszi az alvó babát sétálni.


nálunk a szakképzett napi anyukák 5 €/óra/gyerek kapnak, itt a napi anyuka háznál fogadja a gyereket, a nanny-k 8-12 €/óra/háztartás (ha 2 gyerek van is annyi).


itt az állam ezt komolyan felügyeli és külön szakképzés van erre gyermek elsösegély tanfolyammal.


szerintem magyarországon is vannak már ilyen képzések, gondolom ök közvetítéssel is foglalkoznak.

2011. júl. 2. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Merre laksz? A legjobban mondjuk akkor járnál, ha pl egy bölcsis gondozónővel sikerülne megállapodnod. Nem is fog sokat kérni és megbízható is.
2011. júl. 2. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kedves második, nem hiszem, hogy az általam linkelt oldal neten felszedett valami lenne. Talán olvasd el ami le van írva, az ott dolgozók SZAKKÉPESÍTÉSSEL, tapasztalattal, és tengernyi referenciával rendelkeznek. Azért ez nem a szedett vedett kategória szerintem.
2011. júl. 2. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Gondolom a második úgy értette, hogy nem sok értelme van neten keresgélni, a személyes kontaktus a mérvadó. Én biztosan nem ügynökségen keresztül keresgélnék, hanem megkérdezném pl a gyerekorvost, a védőnőt, kisgyerekes ismerőseimet, bölcsődéket... Egyébként már sok városban van házigondozó szolgálat, ahol intézményi dolgozókat -bölcsöde, óvoda, kórház- közvetítenek ki kb 500.-/óráért. Ezek megbízhatóbbak, mint a sima ügynökségek.
2011. júl. 2. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Második vagyok, még nem olvastam az elsöt mikor írtam.

De amit te linkeltél egy szervezet (legalább is úgy nézem) akik gondolom megnézik és segítik akiket kiképeznek, kérnek pl erkölcsi bizonyítvány, megnézik hogy pszihésen alkalmas-e rá. stb...

nálunk kiterjesztett erkölcsi még a napianyukával egy háztartásban élö személytöl is kell.


vagy is azt gondolom hogy úgy nem hagynám a gyerekemet senki idegenre sem hogy nincs képzetsége és nem egy ellenörzött szervezettöl jön.

2011. júl. 2. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!