Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ajanlanatok jo minosegu,...

Ajanlanatok jo minosegu, megbizhato gyerekuleseket? Az ar nem lenyeg! 18 vagy 25 kiloig 13 kilos 92 centis kislanynak

Figyelt kérdés

Ha lehet ezekrol az oldalakrol valasszatok:


[link]


[link]


2011. aug. 14. 22:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Mi a Halfordsnál vettünk Britax Eclipset. Jó minőségű, a gyerek imádja, kis autóban is elfér.
2011. aug. 14. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Bocsi, de lehet benasagokat fogok kerezni.

Ez isofixes?dontheto a hattamlaja?

2011. aug. 14. 22:40
 3/8 A kérdező kommentje:
kozepes meretu autoba kellene (opel astra)
2011. aug. 14. 22:41
 4/8 anonim ***** válasza:

Mi a 3 éves gyerkőcünknek ezt vettük:

ttp://www.halfords.com/webapp/wcs/stores/servlet/product_storeId_10001_catalogId_10151_productId_789219_langId_-1_categoryId_165763

(Nem erről az oldalról vásároltam)

Isofix-es, nem dönthető háttámlájú, de állítható a fejpárna magassága, és van beépített hangfala is amin a gyerkőc saját maga tudja hallgatni vezetés közben a kedvenc zeneszámait. Imádja a gyerkőc. Nagyon praktikus, könnyen szerelhető egyik kocsiból be és ki...:)

A kicsinek viszont ez van:

[link]


Bocs a link miatt, de általad adott oldalon nem igazodok ki... Ezt a nagy fiúnk kapta annak idején, oda volt érte! Dönthető az egész ülés, így ha elalszik a kicsi, kényelmesen pihenhet, isofix-es. Nagyon szereti a kis 1 éves...:) Elég masszív, és nehéz gyerekülés, legalábbis a recaro-hoz képest. De mi hol egyik, hol másik kocsikkal megyünk, így ha szerelgetni kell a székeket apa intézi nálunk. Nagyon könnyű szerinte, átrakni ide, vagy oda őket, bár én nem szeretem ezt csinálni..:)Ez apa dolga

2011. aug. 14. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Az Eclipse nem isofixes, de betonkeményre be lehet kötni. Püföltem az ülést, de meg se moccant... :)

Nekünk van egy kisbuszunk is, abban hátul nincs 3 pontos öv, csak 2-es, és ezt be lehet kötni azzal is, szintén mozdíthatatlanra.

Dönthető az ülés, ha a gyerek elalszik, csak kényelmesebb és jobb is neki, ha hátra van döntve, szerintem az mindenképpen kell.

Barátnőméknek is ilyen ülésük van, ők Angliában élnek, szintén Astrájuk van, ők ajánlották a ülést!

A Besafe, amit az előző válaszoló belinkelt, szintén nagyo n jó! Azt is ajánlom nektek!

Ami még jó az a Maxi Cosi, abból van isofixes is, azt hiszem az PrioriFix néven fut!

2011. aug. 14. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

[link]

halfordsnál nem találtam.

2011. aug. 14. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

[link]

Nem tudom, tudod-e, de a Britax márka végülis RÖMER. Az egyik legbiztonságosabb márka az autósülések között!

2011. aug. 15. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

koszonom mindenkinek a segitseget :)

mindenfelekeppen dontheto ules kell, mert meg csak 18 honapos a kislanyom.

aranyos ez a beepitett hangfal dolog, de nekunk felesleges....bar lehet ha alanyom nyilatkozhatna mast mondana :D


az utolso valaszolo linkelt 2 ulest is ami tetszik;

a maxicosi es a birtanix (a 2 dragabb)


neztunk ki egy ulest de itt az oldalon lebeszeltek rola, pedig azt hittem, hogy az minosegibb mert mejdnem 300 font lett volna, de ugy tunik nem minden az ar :)

2011. aug. 15. 13:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!