Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit kell figyelni? Leesett a...

Mit kell figyelni? Leesett a babam az agyrol ami eleg magas de szonyegre esett, hasra erkezett. Ugye nem lett baja?

Figyelt kérdés
nem verzik,meg csak dudor sincs,addig sirt mig fel nem vettem utana nem..csak megilyedt?igaz?
2009. márc. 27. 22:15
 1/5 A kérdező kommentje:
megetettem evett,ha nevetettem nevet is..ez jo jel ugye h nincs baja?
2009. márc. 27. 22:18
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
valszín nincs, kicsit legyetek ébren még, hogy nem hány e, ilyesmi... pár kérdéssel lejjebb volt 1 ilyen kérdés, nézd meg a válaszokat, hogy mire figyelj.
2009. márc. 27. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szinte biztos, hogy nincs semmi komoly baja. Szerintem nincs olyan gyerek aki legalább egyszer nem esik le.
2009. márc. 27. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
hu koszonom a gyors valaszt meg csak 5honapos...nem latok semmit ,izeg-mozog ugyan ugy nevetgel is..kicsit nyugosebb
2009. márc. 27. 22:30
 5/5 anonim ***** válasza:
93%

Az én babám is pont 5 hónapos volt, mikor először leesett. Nem lett semmi baja, még csak egy karcolás sem volt rajta, bár ő még sírt, én meg vele az ijedelemtől.

Nyugi, ha nem fájlalja semmiét, mozgatja az összes testrészét, nincs gond. De azt tényleg figyeld, hogy nem hány e!!

2009. márc. 27. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!