Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8 honapos babamat letettem a...

8 honapos babamat letettem a foldre a szonyegre, en gyorsan elfutottam wcre. Aztan a wcbol hallottam egy koppanast es rohantam hozza, hamyatt fekudt a padlon, nagyon sirt (megtuttam volna magamat utni) Nem lehet agyrazkodasa v mas baja?

Figyelt kérdés
2011. szept. 11. 21:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
82%
Nyugi, biztos semmi baja nem lesz. Akkorákat tudnak esni minden probléma nélkül, hogy rémisztő! Kisfiam is nem egyszer leesett innen-onnan, a végén már körbe volt rakva a padló a kanapé előtt és mellett párnákkal, mert akárhová felmászott, mindenhonnan fejjel előre akart lejönni. A te babád meg ha jól értem, a földön volt lent, és max. ahogy hanyatt fordult, koppant a feje.
2011. szept. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
69%
Biztos nem lett baja,a szőnyegről csak lefordult.Ne aggódj,ha nem hány,akkor nincs agyrázkódása,ahoz azért sokkal nagyobb ütés kell hogy érje a kis fejét.Ilyen balesetek sajnos sokszor lesznek még,sőt ettől nagyobbak is.
2011. szept. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
43%

ööö nem értem...letettd a földre hasra?És átfordulhatott, azt a koppanást hallottad?

Mert ugye a földről nem tud lejjebbb esni.

De ettől 100%, hogy nem lesz agyrázkódása.


De kicsit kamu szaga van a kérdésnek, már bocsi, lehet megint az unatkozó kamaszok szórakoznak???

2011. szept. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem csak kicsit megütötte a buksiját, nem kell túlaggódni. De nekünk volt egy nagyon vastag szivacs ágybetétünk, és azon játszottak a gyerekek. Ennek ellenére is volt olyan, hogy legurultak róla, és megütötték magukat.
2011. szept. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
93%

Ezért biztos kapok majd.

De nekem is 8hós a fiam,esik-kel esik kel, volt hogy akkorát esett azt hittem betörik a feje, és vigyorgott utána...

Szerintem most tanulja meg hogy az fáj, (mert ha nem hagyod esni) felött álsz nem fogja, sosem megtanulni) minthogy majd kinn a betonon...

Semmi baj, az agyrázkódásnak vannakjelei, hányás stb

ha minden esés utén dokihoz vinnénk őket,akkorszerintem kér lenne hazajönni onnan:)

2011. szept. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
87%

8 hónaposan megfordult a szőnyegen? Akkor az inkább jó hír, mint rossz :) /bocsi, csak nyugtatni próbállak/

Én nekem az ágyról esett le 1x, azt hittem, hogy megpofozom magamat, de hála az égnek baja nem lett.

Nem hiszem, h a kisbabád agyrázkódást kapott volna egy szimpla átfordulástól, de azért leírok pár "tünetet":

Aluszékonyság, zavartság, sírás, hányás.

De szerintem a sírás szimplán a meglepődé miatt volt nála!

2011. szept. 11. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
88%
Én múltkor az 1 évessel elestem, és eldobtam, mert féltem, hogy rá esek. Nem lett semmi baja, nekem viszont 3 hete rémálmaim vannak.
2011. szept. 11. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
57%

átfordúlt hasról hátra, és ezért pánikolsz?

Szerintem minél előbb nugtasdle magad a gyerekkel kapcsolatban,akkorákat fog még esni.... Nem pánikolhatsz minden alkalommal

2011. szept. 11. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

koszonom a sok valaszt

ulve tettem le,nem tudom hogy kerult hanyatt kis cucukam

most epp alszik,itt ott almaban nyuszorog,sirdogal

tudom h lesznek meg esesek koppanasok ,megprobalok nem tulaggodni

2011. szept. 11. 21:58
 10/13 anonim ***** válasza:

Ennél sokkal csúnyább esések is előfordulnak, és megússzák a babák komoly baj nélkül. Persze, aggódik az ember lánya... Én is hülye voltam egyszer (és fáradt), a 3 hónapos picim leesett az ágyról a szőnyegre, a mai napig nem tudom, hogyan, majd megőrültem az aggodalomtól, de semmi baja nem lett az ijedtségen kívül.

Most már elmúlt egy éves, járni tanul, nagyon sokszor elesik, a fejét mindenbe beveri, de sokszor fel sem veszi... Szóval szerintem ne parázz, csak figyeld a gyanús jeleket, amiket írtak már mások. Én még azt szoktam csinálni, hogy sötétebb helyről fényre viszem és figyelem a pupilláját, összeszűkül-e. Hányás, aluszékonyság is figyelmeztető jel.

2011. szept. 11. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!