Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy szerezzek 25 %-s kedvezmé...

Hogy szerezzek 25 %-s kedvezmény kupont a dm-be?

Figyelt kérdés
2011. júl. 2. 20:55
 1/9 anonim ***** válasza:
Gyűjts össze 50 pontot.
2011. júl. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
ha még nincs, igényelj dm kártyát (igénylőlap a pénztárnál), majd minden vásárláskor 200 ft-onként kapsz rá 1 pontot. ha összegyűlt 50 pont, váltsd be, a kapott kuponfüzetben lesz a 25%-os joker kupon, ami 1 tetszőleges termékre beváltható
2011. júl. 2. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm:) van kártyám de mindig otthon felejtem, na legközelebb figyelmesebb leszek. és a pénztáros majd szol ha megvan az 50 pontom?
2011. júl. 2. 21:15
 4/9 anonim ***** válasza:
2011. júl. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
nem szól. a dm honlapján meg tudod nézni,hogy hány pontod van.egyébként aki nem tudja,egész júliusban 4 ezer ft fölötti vásárlás esetén + 100 pontot ad a dm.
2011. júl. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Hú utolsó!

Ez nagyon jó hír!

Pont pontgyűjtő diétán vagyok:D

2011. júl. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

És ez, akkor is működik, ha pl. 10 ezerért vásárolok, akkor + 200pont?

Vagy csak külön külön 4ezer ft-onként?

2011. júl. 2. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Utolsonak:

az ilyen akciok ugy szoktak mukodni, hogy vasarlasonkent max egyszer jar az extra pont, ha 4000 forint felett van a vasarlas. Tehat ha 4000 forintot fizetsz, akkor is 100 pont plusz jar, ha 12000 forintot fizetsz egyszerre ki, akkor is csak plusz 100 pont jar.

Ezert ha epp ugy vasarolsz, hgoy nem akarsz 15%-os vegosszegkupont felhasznalni, akkor mindenkeppen erdemes ugy lebontani a fizeteseidet, hogy kulon-kulon fizetsz ki 4000 forintot. A penztarossal kulon huzatod le, kifizeted, majd jon a kovetkezo adag.

Azt mondjuk nem tudom neked megmondani, hogy van-e erre valamilyen napi limit, tehat mondjuk egy kartyara naponta csak egyszer jar ilyen plusz 100 pont. Ha van ilyen, akkor ezt igy nem lehet megcsinalni, hanem mas-mas napokon kell vasarolni 4 ezrekert.

2011. júl. 2. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
21.25-ös vagyok.én le szoktam bontani ,szólok,hogy négy ezrenként hagyja abba és külön fizetem,így minden 4 ezer után kapok pontot,de tegnap volt vásárlás végösszegim,így nem tettem.22 ezret fizettem és csak egyszer kaptam 100 pontot,viszont nyertem 4 ezret:-)
2011. júl. 3. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!