Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány cipőt vesztek egy szezonb...

Hány cipőt vesztek egy szezonban már járó babátoknak? Kb. milyen árban szoktatok vásárolni neki? És hol (akár kínaiban)?

Figyelt kérdés
Kisfiam már kinőtte a tavaszi cipőjét, kellene egy zárt megint, az időjárás miatt, de így őszre megint kell majd egy zárt. Nyárra kapott már 2 szandit. Lassan kész vagyon az 1 évre kellő cipőjei. 6-7ezres, jó minőségű cipőket vettünk neki.
2011. júl. 2. 22:10
 1/9 anonim ***** válasza:

kislanyomnak gyogycipo kell

kulon a labara csinaljak es 18 ezer/ darab.

nyarra 1 szandit es 1 cipot kapott

a legjobb ebben, hogy minden cipoert Magyarorszagra kell repulnunk a meretvetelre es nagyon kell figyelnunk, hogy ki ne nolje a cipojet, mert 2 honap amire kesz lesz a masik....

szezononkent 2 cipot tudunk venni.sajnos tobb nem fer bele a keretbe.

2011. júl. 2. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Most van egy szandálja, és egy tornacipője, a bőrcipőjét pont kinőtte. Lehet, hogy veszek egy gumicsizmát helyette a nyárra.
2011. júl. 2. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A tavaszi zárt cipőt a lányom is kinőtte, most van egy szandija és egy zárt cipője ami vízálló. Őszre szerintem kicsi lesz, de akkor már bundás bakancsot fog kapni. Aztán ha enyhe lesz az idő, veszek egy olyan cipőt még ami akár kint is használható, vagy nagy hidegben bent is, nálunk hideg a padló mikor nagy hideg van kint.
2011. júl. 2. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én 2500-3500 Ft körüli cipőket szoktam venni, nyáron legyen egy szandija és egy zárt cipőcske, télen legyen egy bakancs (vagy csizma) és egy zárt vastag cipő. Nem hiszem, hogy több kellene.
2011. júl. 2. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

3 éves a lányom és 1.5 éves a fiam


fejenként van nekik:

1 zárt, átmeneti jellegű bőrcipi

1 zárt, de vászon játszós cipi (lányomnak ez volt a bölcsis udvari játszó cipője, plusz neki még van 1 ugyanilyen bölcsis benti cipője is)

1 gumicsizma

1 szandi


télen : vízálló-strapabíró bakancsuk v hótaposójuk van, plusz benti cipő (zárt vászon)


Neten vadászok nekik új v újszerű-alig használt (tehát nem kitaposott stb) minőségi cipőket, bolti áruk 6-8-10 ezer helyett 2.5-3 ezer ft-ért. Sajna különben nem tudnék nekik megfelelő minőségűt venni, boltból újonnan egyszerűen nem tudom megfizetni, így marad a net. Nagyon jókat ki lehet fogni, főleg csomagban és szezonok végén, ha látok jót akár több mérettel előre is megveszem. Méret szerint bedobozolva tárolom, és nagyon jó, hogy nem akkor kell kapkodni amikor már aktuális, hanem csak előveszem.

Most pl egy elefanten téli bakancsot vettem(gore tex és alubélés, szuper minőségi lábbbeli, én 3100-ért vettem, aki ismeri a márkát az tudja, hog ez kb harmadára a boltinak), vacsi új még a kis gumiszőrkék is rajta vannak a talpán. Jó lesz télen, ha nem az egyiküknek, akkor a másiknak, úgyis csak 1 méretnyi különbség van a lábuk között...

2011. júl. 2. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

2 szandija van, és 3 sport cipő. Ennyi kell, mert folyamatos mozgásban van, és bizony koszolódnak rendesen.

Pediped oldaláról szoktam rendelni, valamint a Deichmannban szoktam vásárolni. A jó minőségű cipők tényleg nagyon húzósak, de szerintem megéri. Mi a Pedipedet, az Elefantent, és sportcipőben a Nike, Adidas cipőket vesszük.

2011. júl. 3. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nekünk is kell megint venni, pedig májusban kapott egy sportcipőt (Nike), és egy Elephantent, valamint egy kínai vászont.Gumicsizmát a használt piacon vettem 500-ért.

A sport még lehet, hogy kihúzza augusztusig, de a szandi nagyon kicsi.Azt majd eladom a teszveszen, így az új olcsóbb lesz.A használt mindig megy eladásra.Az újat annyival olcsóbban megússzuk.

A cipő az egyetlen olyan, amin nem spórolok.

2011. júl. 3. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
45%

Nincs kimondottan darabszám,ha tetszik egy cipő,megveszem.

Általában a Brendonban veszek neki cipőt,de most vettem egy Nike és egy Converse cipőt is.

2011. júl. 3. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
45%
utolsó vagyok,most 17 hós a lányom.
2011. júl. 3. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!