Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Sortkocsit szeretnénk kislányu...

Sortkocsit szeretnénk kislányunknak. Milyet vegyünk?

Figyelt kérdés

jó márka legyen (Hauck NE)

Ne legyen nagyon drága

Könnyen csukható legyen

Köszönöm


2011. júl. 3. 09:35
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Jaguár :)
2011. júl. 3. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Porsche sem rossz.


nem írod hogy mekkora a gyerek, és mire kell.

pl szokott-e benne aludni?

mert ez nagy kérdés.


szomszédomnak quinny zapp van de az nem dönthetö, ebböl van dönthetö is, de azt meg szét kell szedni hogy össze lehessen csokni. ez egy jó márka, viszont azért hosszab babakocsizásra nem igazán jó. habár ök 2,5 évesnél már csak arra használják ha elfárad akkor bele ül. de nehéz azért tolni a kerekei miatt, habár mi városban jó uton használjuk. (együtt toljuk a babákat, de én még a rendes babakocsi sport részét használom)

2011. júl. 3. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Nem alszik benne, 9 hós lesz. ilyen plázába beugrunk, hazafele a szupermarketbe... erre kellene, most ami van, nehéz összerakni, kinyitni, szenvedek.
2011. júl. 3. 09:55
 4/15 anonim ***** válasza:

elözö vagyok. nekem is 9 hós a lányom, de nekem rengeteget alszik a babakocsiban.

soha nem mentek egésznapos kirándulásra? pl én vásárolni is úgy megyek, hogy tudom hogy 2-kor alszik akkor ´ugy idözítek hogy a vásárlás alatt aludjon, meg hétvégén sokat kirándulunk akkor is kell aludnia.


de amúgy akkor a zapp az jó. kösszün, és könnyü összecsukni, jó a gyerek hátának is, de ha még is elalszik akkor lóg mindene.

2011. júl. 3. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
várj összezavarodtam, akkor igazad van egész napos kiruccanáshoz is jó lenne. milyen az amiben aludhat, dönthető? kb mennyibe kerül
2011. júl. 3. 10:06
 6/15 anonim ***** válasza:
2011. júl. 3. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
oohhh megnéztem ez nem is dönthető, de a másik 100 ezer és dönthető, annyiért nem veszünk. nem ilyet szeretnénk. vagyis jó, de nagyon sok
2011. júl. 3. 10:11
 8/15 anonim ***** válasza:

még mindig a második vagyok.


megnéztem a zapp-t és a zapp extrát. a sima az amelyik nem dönthetö (ez van a szomszédnak) ez 6 kiló, az extra 8,5 kiló, de szét kell szedni az összecsukáshoz.


nekem is az a bajom a 9 hósommal, hogy utálom a 12 kilós babakocsinkat ami egy álom amúgy ki be cincálni a kocsiból, de hosszabb útra az annyira jó, jókat alszik benne, egy kézzel még egy gyerek is tudja irányítani. (teutonia lambda kocsink van), de a kocsibol ki-be az egy nyüg. de ha sima zapp-t veszek az szuper 6 kiló, de a városba mindig úgy megyek hogy akkor alszik, így abban nem tud. 8,5kiló+szét kell szedni, megint csak nyügnek tünik.

2011. júl. 3. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nézz szét a vaterán, nem kell ott venni, de tájékozódni jó! :)
2011. júl. 3. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Chicco ct 04 super
2011. júl. 3. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!