Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan vezessem be a húst...

Hogyan vezessem be a húst kislányom étrendjébe?

Figyelt kérdés
Nem tartunk még ott a hozzátáplálásban, csak érdeklődnék. Pl almához tegyek csirkemellet? Mennyit?
2011. júl. 3. 14:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Bármilyen főzelékhez tehetsz egy picit. Sok nem kell, pár falatnyi.
2011. júl. 3. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Olyan zöldséghez vagy gyümölcshöz tegyél, amit már megszokott. Először csak nagyon picit (mondjuk egy kávéskanállal) aztán egyre többet minden alkalommal.
2011. júl. 3. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én levesbe megfőzve turmixoltam neki nagyobb adagot a lével együtt, és jégkockatartóban lefagyasztottam.

Az elején ebből 1-2 teáskanálnyi mennyiséget adtam, később 1 kockányit, utána meg 2-3 kockát.

Teheted bármihez, amit szívesen eszik. Zöldfőzelékek, krumpli, sütőtök, stb.

2011. júl. 3. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

válasz írója 82%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 14:34


mennyire növeltétek a húst? bocs, hogy megkérdezem, én annak idején 10 hónapos korig 1 kávéskanál husit tettem a főzelékekbe, lehet nem jól csináltam? utána meg már ő evett annyit amennyit akart. csak a kistesó miatt érdekelne :)

2011. júl. 3. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mondjuk nem tőlem kérdezted, de én 2-3 naponta növeltem minden új étel mennyiségét, a húst 1 teáskanállal.
2011. júl. 3. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!