Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Gáz ha néha becsúszik 1-1...

Gáz ha néha becsúszik 1-1 zacskós leves a 2 éves kislányom étrendjébe?

Figyelt kérdés
2010. jan. 25. 15:50
1 2
 1/11 anonim válasza:
40%
Igen! Ilyen szemeteket még egy felnőttnek se kéne ennie, egy gyereknek meg főleg nem...
2010. jan. 25. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
23%
Gáz.
2010. jan. 25. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

nem gáz, ha néha.

a paradicsomleves pl. finom, a többit én nem szeretem

2010. jan. 25. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
26%
Szerintem mindenki azt ad a gyerekének amit akar, de az biztos, hogy én magamnak se csinálnék zacskós leves.De ezt döntse el mindenki maga, hogy mivel eteti a családját.
2010. jan. 25. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam szereti a zacskós levest, de csakis a Junior zacskós leveseket kapja, ami csak nekik vannak kitalálva. Nem kap csak max. havonta 2x.
2010. jan. 25. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
milyen az a Junior zacskós leves?
2010. jan. 25. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
gáz
2010. jan. 25. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
49%

Dehogy gáz! Nem olyan rossz az, én szeretem. Az én lányom is evett már vagy 2X. De adok majd még máskor is ha az éppen aktuális ebéd nem kell neki. A zacskós gyorsan megvan,meg amúgy is szereti a leveseket. Szárított zöldség van benne, az miért olyan nagy baj?

Egy kis ízfokozó meg miegymás meg van más ételben is: virsli, felvágott, májkrém, mustár, kész szószok( pl milánói szószt porból szerintem mindenki evett már- az mitől jobb?)

2010. jan. 25. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

hát én sem értem, hogy pl a parizer miért kevésbé gáz..

szerintem néha ehet.

Az én fiam nagyon leveses, és előfordult már, hogy gyorsan csak zacskósat tudtam csinálni. Ettől még nem érzem magam rossz anyának.

2010. jan. 25. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Azt, hogy gáz-e, döntsd el te! annyit azonban jó, ha tudsz, hogy iszonyú sok sót, cukrot és ízfokozót tartalmaznak. A nátrium.glutamát, amit ízfokozóként beleraknak pedig mindenféle bajokat okozhat.. [link]
2010. jan. 25. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!