Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kinek mi a véleménye a Milupa...

Kinek mi a véleménye a Milupa tejpépekről?

Figyelt kérdés
2011. júl. 3. 17:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Sokan adják a babáknak.. Igazán tápszer, csak sűrűbb... Egy tápszeres babának el tudom képzelni.. Főleg, ha valamiért visszautasítja a tápszert. Nekem mind anyatejet kapott, így nem volt szükség a tejpépre. Persze, ha valaki úgy dönt, hogy az anyatejes babának adja, az is az ő döntése.. A picinek nem lesz baja tőle. Én azért nem adtam, mert ettek más tejalapú ételt és a tejcsim is elég volt nekik. Különben finomak, mert én kóstoltam :) (az öcsém kisfia nem ette meg, azt ettem meg én)
2011. júl. 3. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én este adok a babámnak 1 hónapja.6 hónapos lesz.Szereti nagyon, és jobban alszik éjszaka is.És tényleg finom! :)

Valaki azt mondja, hogy tele van cukorral és, hogy káros, de könyörgöm, pl én is cukros dolgokon lettem fel nevelve és semmi bajom!!

Én vettem Sinlac port is, de azt az utálatot nem tudom ki fejezni, amit a lányom arcán láttam!!

2011. júl. 3. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%

utolsónak:

nem baj, majd majd cukorbeteg leszel:-((((

Az abj, hogy midnen tele van felslegesen cukorral

Az enyém megett a sinlac-ot, amúgy az is édes a szentjánoskenyérmag miatt.

2011. júl. 3. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
47%
Nézz utána, a cukorbetegség nem attól van, hogy túl sok cukrot eszel!!!okos..
2011. júl. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Jónak tartom, tartottam (volna), de a lányom nem ette meg. Semmilyen tejpépet. Még az általam főzött tejbegrízt sem szereti. :((
2011. júl. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az én fiam szereti a milupa pépeket,több ízt próbáltunk a csokis lett a kedvence.Szerintem is finom,uzsonnára vagy tízóraira kapja.Eleinte hippest vettünk de nem jött be az íze.
2011. júl. 4. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Bogyo110 ***** válasza:
mi is imádjuk a 4 honapossat esszük uzsira most 5 hós és teljessen oda van érte!
2011. júl. 4. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Jók a Milupás, de én ajánlom neked nyugodt szívvel a Rossmannos Babydream tejpépet. Több is van benne, olcsóbb is és pl a grízes nagyon fini. Az én babám imádja. És ha sima grízest veszel akkor abba tudsz turmixolni gyümölcsöt is és akkor nem kell egyfélét ennie amíg el nem fogy egy dobozzal! :)
2011. júl. 4. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!