Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi ideig tartott az első...

Mennyi ideig tartott az első menzeszetek terheség után? Tovább mint normális esetben? Nekem 14 napja tart, normálius ez?

Figyelt kérdés
2011. júl. 3. 18:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez nagyon nem normális, doki. Nekem ugyanúgy 4-5 napig tartott csak annyira fájt, hogy azt hittem megint szülök. :O Ja, meg nagyon véreztem és darabos is volt de a hossza ugyanaz volt.
2011. júl. 3. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem 9 napig tartott, szóval jóval tovább, mint egyébként. A következő 6 nap volt, most már lassanként beáll a régi 5 naposra. Januárban szültem, és sajnos nem szoptatok...
2011. júl. 3. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szülés után 8 hónapig szoptattam, szedtem az Azalia nevű fogamzásgátlót.A 8 hónap alatt kétszer jött meg, 4 napos kis pecsételések voltak, alig jött valami, nem fájt a hasam.De amióta befejeztem a szoptatást, elszabadult a pokol!Nem volt erős a vérzésem, de 10 napig tartott, azt hittem sose lesz vége.Aztán elmúlt 3 napra, és utána meg barna, darabos folyásom lett, elég bizarr volt.Félidőben vagyok, lehet peteérés is, de ha nem múlik el, megyek a nőgyógyászatra.Ezt nehéz lesz megoldani, mert egyedül vagyok a picivel itthon.
2011. júl. 4. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!