Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szülés utáni első menstruáció?...

Szülés utáni első menstruáció? Ez normális?

Figyelt kérdés

5 és fél hónapos a kislányom és még eddig nem jött meg a vérzésem. Szoptatok kizárólag tehát nem is foglalkoztam vele.

Tegnap viszont észrevettem, hogy barnás-darabos a tisztasági betétem. Így kezdődne el? Ez normális?


2011. jan. 16. 13:52
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem a szülés utáni első menzeszem (szintén szoptattam)kb. az 5. hónapban jött meg, nem is piros volt, hanem csak egy kevés barnázás és 3-4 hétig tartott:( a doki azt mondta, hogy ez sok anyukánál van így). Azóta rendeződött, most 11,5 hós a baba, de az első után csak 2 hónapra jött meg, a harmadik már időben és csak 5-6 napig tartott.
2011. jan. 16. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!