Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Két és fél hónapos babám...

Két és fél hónapos babám szobájában használhatom a vape vagy a raid szúnyog riasztót? Nem fog ártani a babámnak?

Figyelt kérdés
2011. júl. 3. 19:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Hacsak a babád nem rovar, úgy nem fog neki ártani. :)
2011. júl. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Elvileg nem árt, de inkább vidd ki 10 percre a gyereket miután befújtad a szobát. Utána rövid szellőztetés.
2011. júl. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
én még a 2 évesem szobájába sem mertem berakni :( egyik nap elmentem a dm-be hogy vegyek vmi konnektorba dugható irtót, de mindegyikre az van írva, hogy pl akvárium ne legyen a szobában mert veszélyes a vízi életre, na szóval ezek után inkább nem vettem meg, inkább csípje meg pár szúnyog, attól biztos nem lesz baja, de ezek vegyszereket bocsátanak ki akárhogy is nézzük
2011. júl. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én használom ezeket, de nem közvetlenül a szobájában, hanem a mellette levő helyiségben, és nyitva hagyom az ajtót. 2-3 órát üzemel, aztán mindig kihúzom, nem megy egész éjjel, tapasztalatom szerint a szúnyogoknak ennyi is elég.
2011. júl. 3. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A vizi szervezeteknek 15000-es higításban is halálos a szúnyogirtó, de melegvérűekre (az ember az) nem hat semmilyen formában, nyugodtan be lehet dugni.
2011. júl. 3. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én 5-6 hónapos korától használom, semmi baja tőle, 3 éves lesz.
2011. júl. 4. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!