Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek ez a hozzátáplálás...

Szerintetek ez a hozzátáplálás táblázat jó, használhatom?

Figyelt kérdés
Http://picibaba.hu/picibabaval/anyatej_hozzataplalas/mit-es-mikortol-hozzataplalasi-tablazattal
2011. szept. 4. 12:30
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

elég furcsa dolgok vannak benne :O

én nem ezt használnám, nekünk a neslé vált be, a dokink is pont úgy ajánlotta a dolgokat


[link]

2011. szept. 4. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Nekem először a brokkolin akadt fenn a szemem, az még a felnőtt ember beleit is megmozgatja...

Nagyon köszönöm, kedves első, ez valóban szimpatikusabb. :) Ment a plusz. :)

2011. szept. 4. 12:55
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
:) nekem a paradicsom volt elsőre szembetűnő, 8 hónaposan már durum tésztából bolognait evett a babám :)
2011. szept. 4. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem teljesen jó, nyugodtan használhatod. A brokkoli azért mehet korábban, mert az nem annyira puffasztó mint a karfiol. Én pedig elég óvatos vagyok,talán szakmámból adódóan is( védőnő anyuka),de ezzel semmi gondom nincs. Láttam már cifra táblázatokat. Talán a szilva amit később adnék, de amúgy minden jó benne.
2011. szept. 4. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

De csak nekem tűnik úgy, hogy a két táblázat egy és ugyanaz, csak fordítva vannak a sorok és az oszlopok.

Egyébként szó szerint ugyanazt írja.

De mindegy.

2011. szept. 4. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mindig az ösztöneidre hallgass én tegnap nagyon megjártam mert itt kerestem a kicsiknek valami új kaját,nos az egyik oldalon az volt hogy kaphatnak 9 hónaposan s.borsó főzeléket én hülye ökör megcsináltam és meg is ették pedig bennem volt a kérdés:Hogy nem lesz baj??hisz még nekem is nagy szelet csinál??na de nem voltam szerintem éppelméjű hogy meg is etettem velük...na éjjel aztán volt sírás sírás hátán annira bántotta őket a szél+nagyon megy a hasuk+az egyikből éjjel 2-kor ki is jött nagyon szenvedtek...basszus soha többet nem keresek itt semmi okosságot csakis az ésszerűség és az ösztön segít!!!!!!!!!!!!!!!
2011. szept. 4. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

én mindig a védőnőt kérdeztem.


és iránymutatónak jók a bébiételek is :)) (én onnan puskáztam mindig)

2011. szept. 4. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 xStefix ***** válasza:

Én nem kezdeném 6 hónap előtt a hozzátáplálást és pláne nem adnék ennyi idősen kukoricát!!!

Szóval az egész táblázat csúszik felfele időben...

2011. szept. 4. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!