Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van még babaruha -50% akció a...

Van még babaruha -50% akció a TESCO-ban Pesten?

Figyelt kérdés
Köszi
2011. júl. 3. 21:36
 1/7 anonim ***** válasza:
ma voltam, bugyit vettem a fiamnak, az le volt 50%-ra értékelve :) a többit nem néztem, de hátha ez is kis segítség neked :)
2011. júl. 3. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen, néhány darabot még lehet találni akciósan.
2011. júl. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
elmész egy kínaiba, lehet olcsóbban megkapod, a minősége sem jobb:-(((
2011. júl. 3. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszi, ismerem a minőségüket, és vannak köztük nagyon jók, csak jó minőséget veszek meg a kicsimnek, és semmivel nem jobb a Brendonos, kínaival azért nem összehasonlítható, már bocsi :)

Pl. szuperek a Disney baby ruhák.



Köszi a válaszokat!

2011. júl. 4. 10:08
 5/7 anonim ***** válasza:

Én a múlt héten csináltam nagyon jó vásárt (szerintem).

A hosszú ujjú body csomagok is le voltak árazva (gondolom a nyár miatt), így 1750 ft-ért vettem neki 5 db hosszú ujjú bodyt, amibe kb őszre télre fog belenőni!

Meg vettünk neki egy kapucnis csíkos pulóvert, hűvösebb napokra, kb 1200 ft-ért. Ma rá is adtam reggel.

Ja és mindez a bécsi úti tescoban volt.

2011. júl. 4. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én mindig látok 50%os babaruhákat a tescoban is meg az auchanban is. Nagyon szeretem őket vadászni :) Most 700ftért vettem 2 pólót, a múltkor meg 750ért 1 pulcsit. Szóval van, hogy 70% kedvezményt is ráraknak. Nincs is jobb annál, mint babaruhák között válogatni :)
2011. júl. 4. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi


Mi is voltunk közbenn, 3 db-os rugicsomag 1750ft, 3 db-os bodycsomag 1050, 1450, és van, ami ugyanolyan mint a rugi, mi is őszre vettünk, meg pléd, micimackós 1500


Tök jók, és a minőség is

2011. júl. 6. 15:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!