Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van vmilyen babaruha akció a...

Van vmilyen babaruha akció a Tescoban?

Figyelt kérdés

És milyen?

A babámnak szeretnék nyárra viszonylag olcsó ruhákat venni,ezért gondoltam rá,h talán ott olcsóbban megusznám,h ha van jó akció.

Ilyeneket szeretnék,h napozó,rövidnadrág,szandál...


2010. jún. 8. 08:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Mindig van akció, most 30% a megjelölt rövidújjú bodykra, 2000 ft 5 db, 400/db napozók 2000/3 db az kb650/db rövidnacik 1400/2 db. Szerintem korrekt árak, bababörzén is ennyi, és ott hasznàltat kapsz. De teszveszen vaterán rengeteg van pár dzáz forintért!
2010. jún. 8. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszodat,sokat segitettél nekem,nagyon aranyos vagy!

Szerintem meg is nézzük akkor,de a teszvesz és vaterán is megnézem majd!:)

2010. jún. 8. 10:04
 3/4 anonim ***** válasza:

soroksari uti tescoban 8 rovidujju body 900 ft, 5 db 700 ft, szepek, csak kifutó darabok, ujak, harom pizsi 1500, en ezekbol vettem, nagyon tunderi darabok, jo anyagbol, imadjuk oket


rovidnadragbol is van olcso, de annak annyira nem jo a minosege, en a nem leertekeltet vettem, de nagyon jo minosegut, 2db 1500 forint


sajnos cipot nem neztem, ruhakat szoktam olcsot venni, meg hasznaltat, de cipobol csak a legjobb minosegut, mi SALUS-t vettunk, mint elso kemenytalpu szandalt (egy liliputit meg egy pedipeget mar elkoptattunk :)), nagyon szereti, csak ajanlom, termeszetesen jar benne, nem ugy, mintha űrhajós lenne a holdon

2010. jún. 8. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha nem ódzkodsz a turkálós ruháktól,akkor ajánlom a Háda kft boltjait.

Rengeteg babaruha van, mi a kislányom kb. 4-5 hónapos kora ott is vásárolunk.

2010. jún. 8. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!