Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislányom 15 hónapos, miket...

Kislányom 15 hónapos, miket lehet vele játszani? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Olyan helyen lakunk, hogy nagyváros 10 km-re van tőlünk, vele egyidős gyerekek nem nagyon vannak a környéken (vannak a szomszédba, de azok rettentő rosszak), mikre taníthatom, és miket játszhatok vele. Értelmes válaszokat várok. Nagyon okos és ügyes kislány.
2011. júl. 4. 12:31
 1/7 anonim ***** válasza:

Az Anya taníts engem c. könyvben hasznos tanácsokat, ötleteket kaphatsz!

A minap itt kínálgatta valaki a letölthető változatot egy kérdésben :)


Színek, formák, hőmérsékletek, súlykülönbség, állatok, testrészeink, már sokmindennel lehet ebben a korban foglalkozni :)

2011. júl. 4. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az én kislányom is ennyi idős,én szoktam neki énekelni,mondókákat mondok,mesekönyveket nézegetünk,kockákból szoktunk építeni(pontosabban én építek ő meg szétszedi).Nemrég vettünk neki egy babakocsit azt is szokta tologatni és a babákat is szereti.Nagyjából ennyi.
2011. júl. 4. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Labdázni, homokozni, hintázni nagyon szeret a lányom. Szintén 15 hónapos. Ezen kívül az olvasás (könyvnézegetés), állatok felismerése, építőkockázás, formabedobó, Montessori torony nagy kedvenc nálunk.
2011. júl. 4. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Az én lányom 16 hónapos. Mi sokat szoktunk számolni (mesekönyvbe pl. egy oldalon hány nyuszi van), és van már mágneses rajztáblája, azon szeret firkálni. Már kapásból rajzolja a csigabiga házát :D

A plüssökkel szoktunk bábozni. Néha még ő is felhúzza a kezére, és mozgatja őket.

2011. júl. 4. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

az én leányzóm is 15 hónapos.

neki is van babakocsija babával,húzza vonja,

esetleg megyünk hinta-palintázni

játszunk kerekecske gombocskát, azt az 5 ujjasat

( ez elment vadászni...)

építőkockázás nálunk is hasonló én összerakom ő szétszedi

bár én még nem adok neki könyvet a kezébe ugyanis

egyből szétcincálja őket hiába elveszem és mondogatom hogy nem szabad még nem érti meg..

ha eszünk én etetem őt, ő etet engem, közbe vmi versikét is fabrikálok hozzá, imádja a "itt van a gumimaci" zenét

táncol rá énekelget

van neki teknőce amin lyukak vannak és különböző formájú imodokat lehet beletenni, már kivűlről tudja mi hova való (háromszög kocka,..)

hát azt hiszem ennyi (de lehet ki hagytam vmit..)

2011. júl. 4. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az en fiam 16 honapos.Mi szoktunk homokozni,hintazni,viragot szedni azt imadja.Setalunk,labdazunk....

Vannak haziallatok(csirkr,nyuszi)es szoktuk oket etettni,fuvet szedunk pl.Sajnos mi is olyan helyen lakunk,h a szomszedok mind idosek es gyerek sincs,egy van az mar 6 eves.

2011. júl. 4. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, nagyon kedvesek vagytok.
2011. júl. 4. 21:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!