Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van egy 5 hónapos kislányom,...

Van egy 5 hónapos kislányom, de nem tudok vele játszani. Ez nagy baj?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy kellene vele játszanom, bohóckodnom neki, de nem megy. Rettentő fárasztónak találom amikor vele kell foglalkoznom. Nem szórakoztat, untat.
2011. nov. 16. 17:54
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Más téren egyébként hogy állsz vele? Van olyan, amit szeretsz csinálni? Pl. esti fürdetés? Evés? Altatás?


Mióta van ez így?

2011. nov. 16. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
38%
Miért lenne baj? Ekkora babával még nem nagyon lehet semmit játszani! Sőt okosabb,ha hagyod egyedül játszani,mint állandóan foglalkozni vele.
2011. nov. 16. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs örömöd a kicsivel, akkor könnyen lehet, hogy depressziós vagy. Ez egy olyan állapot, amiről nem tehetsz, viszont ha segítséget kérsz, akkor kijöhetsz belőle. A babának és Neked (és persze az egész családnak) ez az érdeke.
2011. nov. 16. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
19%
Akkor vidd vissza a gólyának,vagy dobd ki a kukába.Most komolyan,erre mit lehet írni,hogy valakit untat a gyerek?te szülted,talán előbb gondolkozni kéne..jöhet aleopntozás
2011. nov. 16. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
100%
Igen, szerintem nagy baj! 5 hónapos a fiam, de tudok vele játszani, és nem untat, sőt! Nagyon is élvezem. Mondókázz neki, cikizd, kukucsoljatok, hajolj oda, hogy megfogdossa az arcodat! Nem hiszem el, hogy nem okoz örömet, hogy nevetni hallod a gyermekedet, vagy látod rajta, hogy tetszik neki amit csinálsz. Ha mégsem, akkor ott baj van, nagy baj! Lehet, hogy tényleg depressziós vagy?!
2011. nov. 16. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
100%
Azt én is cáfolnám, hogy nem lehet játszani egy 5 hónapos babával - kislányom ennyi idős, most épp az apukájával játszik a szobában, hallom a kacajokat :) :) :) Persze nem kell állandóan szórakoztatni, hadd tanúljon meg egyedül is ellenni, de hogy nem leled örömöd benn ez furcsa! Hisz reagál minden mozdulatodra, mosolyodra , huncutkodik... mivel szoktál próbálkozni? Párod eljátszik vele? Csak a játszást érzed taharnek, vagy az egész gyereknevelést?
2011. nov. 16. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 A kérdező kommentje:
Minden mást élvezek vele. Nincs semmi bajom:-) Szeretem a fürdetést, a sétálást, szeretem őt magát is. Csak egyszerűen nem tudok vele játszani. Szoktam én is kukucsásat játszani, vagy mondókázok neki, szóval játszom vele, csak egyszerűen untat, fáraszt. Nem tudom értitek e. Szóval egy darabig tudok neki idétlenkedni, de egy idő után már nem.
2011. nov. 16. 18:37
 8/34 anonim ***** válasza:
100%
Én megértelek, van ilyen. Az a típus vagy, mint én: csak nagyobb korban fogsz jól ellenni agyerekkel. Teljesen más volt, amikor kicsi volt. Most hogy nagyobb, illetve azóta, hogy nagyobb, nagyon jól érzem magam vele. Lehet sétálni, beszélgetni, olyan helyeseket mond, vásárolgatni, ahogy nő, úgy lesz egyre jobb, hidd el!
2011. nov. 16. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 A kérdező kommentje:

Köszi utolsó:-) Valami ilyen válaszban reménykedtem, hogy nem bennem van a hiba, és majd elmúlik, jobb lesz...vagy akármi. De semmi esetre sem olyan válaszra vártam, hogy adjam vissza a gólyának szegény gyereket:)

Én is ezt gondolom, hogy talán, ha majd "nagyobb" lesz, akkor társ lesz a játékban.

2011. nov. 16. 19:15
 10/34 A kérdező kommentje:
19:11- nek: Mikor jött el nálad az a "kor" ?
2011. nov. 16. 19:15
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!