Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van aki elrakja a maradék...

Van aki elrakja a maradék tápszert? Kisbabám 4 hónapos és sajnos nincs tejem, az elkészített tápszert nem mindig eszi meg! Kidobni sajnálom a maradékot, eltenni viszont félek. Ha elteszitek mennyi ideig tároljátok!

Figyelt kérdés
2009. jún. 5. 07:40
 1/9 anonim ***** válasza:
29%
3 órát maradhat nyugodtan a hűtőbe. Kisfiam eleinte pótlás kellett,én is eltettem. Védőnő mondta,hogy annyi idő alatt semmi baja nem lesz.
2009. jún. 5. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
48%
Az első válaszolóval egyetértek, nekem is azt mondta a védőnő, hogy nyugodtam adhatom a következő étkezésnél is,(kb 3 óra) ha nem fogyott el. De utána már kiöntöm bármennyi is maradt.
2009. jún. 5. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
49%
Szia !Ha tudod , hogy mennyit eszik a babóca akkor készíts annyi tápszert , hogy elfogyjon .Viszont azt is lehet csinálni , hogy 180ml víz+6 adagolókanál tápszer , ebből lesz 200ml.Annyit töltesz belőle az üvegbe amennyit megeszik.Az elkészített tápszer 24 óráig felhasználható.Nemtudom mennyit eszik a baba de 2-3 etetésre megcsinálhatod a kajcsit neki előre.Amiből már evett és úgy marad meg nem jó eltenni nagyon mert a kis nyála belekerülhet és elkezdhetnek bacik szaporodni.Vagy ha nem volt etetést megelőzően 2* melegítve hanem úgy kapja ahogy elkészült azonnal akkor elrakhatod.Szép napot kívánok és jó babázást.
2009. jún. 5. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

3. Lehetőleg mindig frissen készített tápszert adjunk a babának. A szobahőmérsékleten tárolt oldatot 2 órán belül még odaadhatjuk a kicsinek. Hűtőben 24 órán át tárolhatjuk az elkészített tápszert.



[link]

2009. jún. 5. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Igen, Én is így tudom, hogy szobahőmérsékleten 2-3 órát lehet tárolni, hűtőben max. 1 napig, és max. egyszer lehet újramelegíteni.
2009. jún. 5. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Tényleg ennyi bunkót egy helyen! Ne haragudj kérdező, de én azt írtam le amit tudok és amit a védőnő mondott. A második voltam.
2009. jún. 5. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Bocs de a második én voltan 08.02 perckor.Te esetleg az első lehettél .
2009. jún. 5. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

utolsó elötti...miért irtad h ennyi bunkót egyhelyen??

ezt mire is érted?

2009. jún. 5. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Igy már nyugodtan elteszem a maradékot! :) egy első babás
2009. jún. 5. 12:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!