Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák, ti hol tároljátok a...

Anyukák, ti hol tároljátok a pl.27 fokos lakásban a tápszert? Elvileg megromolhat a melegtől?

Figyelt kérdés
2009. aug. 5. 21:17
 1/10 anonim ***** válasza:
A dobozban, zacskóban lévő tápszer is megromlik 27 fokon?
2009. aug. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szia!Hűtőszekrényben tartom.Persze,hamar megromolhat,mert tej alapú,a dobozon is szerepel,hogy hűvös helyen kell tárolni.Nekem már sikerült egyszer "megrontanom" :)
2009. aug. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A már felbontott tápszert kell csak hűvös helyen tárolni.Bocsi,ezt elfelejtettem.
2009. aug. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A por formáját a pulton a konyhában a dobozában lezárva. Ha már össze van keverve akkor 1 óra után a hűtőben és majd melegítem. Nem romlik meg.
2009. aug. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Akkor én is a hűtőbe teszem..ma vettem friss tápit,és a lányom csak úgy szlopálta befelé-amit eddig felbontva nem a hűtőbe tettem,abból max.40 millit ivott...
2009. aug. 5. 21:26
 6/10 anonim ***** válasza:

Én most jártam így.A kocsiban felejtettem egy felbontott zacskót.A lányom ma alig evett.Az estit megszagoltam,olyan furcsa "szaga" volt.Porként nem,csak elkészítve.Csináltam egy másikat azt gyorsan bevágta.

Mindig frissen forralom a vizet,azonnal etetem a lányommal,úgyhogy tuti ez volt a gáz.Remélem nem csapta el a hasát,de most már erre is figyelek.

2009. aug. 5. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Vagyis szerintetek érdemes a hütőbe betenni a felbontott tápiport? Én egy fémdobozba öntöm és beteszem a konyhaszekrénybe. Ott is megromolhat? Tegyem a hűtőbe dobozostul?(bocsánat a visszakérdésért!) egyik nap én is éreztem, hogy olyan mosogatórongy szaga van valahogy az üvegnek, pedig mindig frissen keverem be...
2009. aug. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nah,ez érdekes...Erre még nem is gondoltam,hogy a tápipor megromolhat!!!!Van sűrűbben hasmenése a kisfiamnak,hol így,hol úgy...nem értettem.Lehet,hogy ettől?
2009. aug. 5. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Csak onnan gondolom,hogy elvileg hűvös helyen kell tárolni,az van ráírva.A mostani szobahőmérséklet meg nem "normális"Gondolom a hűtéstől nagy baja nem lehet..
2009. aug. 6. 09:33
 10/10 anonim ***** válasza:
ha Újat nyitok, be fogom a port is tenni a hűtőbe! Jó a meglátás!
2009. aug. 6. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!