Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 és fél hós csajom nem...

3 és fél hós csajom nem hajlandó enni. Részletek alább. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Születéskor szopizott sajna csak 7 hétig. Utána tápszer. Már minden fajta tápszert kipróbáltunk. A nagyobbik lányom Milumilt evett, neki jó volt. A kicsinél híg volt, a Humanatól fájt a hasa, Lactogen sem volt elég tápláló. Most Beba HA1 van jóideje. Pár napja nem hajlandó már ezt sem enni normális mennyiségben, csak alig-alig (csúcsmennyiség most 120 ml/evés nagyon ritkán, de van olyan, hogy 30 ml után kilöki a cumisüveget). Kipróbáltuk a Hipp HA1-et, de nem jött be. Hiába éheztetem, hatástalan. Inkább adom így apránként, nehogy kevés legyen a folyadék. A kutacsa így is be van kicsit esve. Napi 600 ml alig van meg, pedig a lányom lassan 7 kg. Mindemellett éjjeleink egyre rosszabbak: eleinte vacsi után hajnal 3- 1/2 4 kajcsi. Utána csak reggel 6-1/2 7-kor. Mára már vacsi után éjfél fele evés, utána 3 és 6 órakor is.

Ja, tejpépet kezdtem adni neki, almát, banánt, répát nem hajlandó enni (nagyon izmos kis csaj :) Ezt azért írom le, hogy az energiaigénye pedig hatalmas és így sem eszik semmit. Szülőágyon átfordította a fejét. Hasról hátra, hátról oldalra fordul. Kinyomja a mellkasát nyújtott karral. Ez szokványos? A nagylányom nem volt ilyen kis izomgolyó. Gyógytornára járunk a kicsivel sarlóláb végett és a gyógytornász mondta, hogy szokatlanul izmos, erős.

Kaja és az éjszaka tekintetében mit tegyek? kezdek kicsit fáradni 3 óránkénti vagy sűrűbb etetések miatt:((


2011. júl. 4. 16:46
 1/1 anonim ***** válasza:
Hogyha ilyen kis fejlett baba-ahogy írtad mozgásilag-nem lehet, hogy jön a foga és azért nem eszik annyit? Bár nálunk szerencsére még-kopp, kopp, kopp-nem volt ilyen probléma, de már olvastam, hogy ha jön a foguk akkor elég küszködés tud lenni az evés.
2011. júl. 4. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!