Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Csak fejéssel meddig lehet...

Csak fejéssel meddig lehet táplálni a babát, aki nem hajlandó szopni? Hogyan fog növekedni a tejem mennyisége fejéssel? Részletek lent.

Figyelt kérdés

Igazából nem értem, hogy hogyan tud igazodni a baba igényeihez a mellem, ha csak fejem. Többen írták, hogy eleinte 5-6-szor fejtek egy nap, később már csak napi kétszer, és azt osztják el. Akkor hogyan lehet a napi kettőből elég mennyiségű tej, ha a baba minél nagyobb annál többet kér. Bocsánat az értetlenkedésemért.

Jelenleg napi kb. 500 ml-t tudok fejni. Hogyan fog ez növekedni?


2009. dec. 27. 19:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia. 3 hónapja csak fejek. Ha többször fejsz, több tejed lesz (úgy mint a többszöri mellretétel).
2009. dec. 27. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Azt értem, de később ha csak napi 2 fejés van, nem csökken a tej mennyisége?
2009. dec. 27. 20:41
 3/6 A kérdező kommentje:
Hányszor, és mennyit fejtek egy nap?
2009. dec. 27. 20:41
 4/6 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Annyiszor fejek, ahányszor eszik a babám. A napi 2 fejés szerintem is kevés hosszútávon.

Amúgy 2 ismerősöm is van aki csak feji a tejet, egyik 8 hónapja, a másik nem is tudom de 6 hónapig ott is csak anyatejes volt a kislány.

2009. dec. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én már csak napi 2x fejek, reggel és este. Reggel lejön 350-400ml, este pedig 300 ml körül. Ez a 7 hós lányomnak bőven elég, szépen hízik, délben már főzeléket eszik. Ha pedig valami miatt csökken a mennyiség, pár napig délben is fejek és akkor visszaáll.
2009. dec. 30. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Utolsótól kérdezném, hogy eredetileg mennyiszer fejtél, és mikortól lehet ritkítani?

Vagy ez úgy van, hogy sokáig 3 óránként, egy idő után meg már elég napi kétszer, mert ugyanaz a mennyiség lejön? Vagy rosszul gondolom?

Meddig számolhatok napi 6-7 fejéssel?

2009. dec. 30. 18:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!