Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hányas rucikat vegyek nyárra...

Hányas rucikat vegyek nyárra a kislányomnak? 9,5 hós, majdnem meg3szorozta a súlyát,78cm,10 kg, inkább hosszú baba.

Figyelt kérdés

Most fehérneműből kényelmes a 74-es, nadrágból, pulcsiból a 80-as kányelmes.

86 jó lesz? Tapasztaltabb anyukák, mi a véleményetek?


2011. febr. 20. 00:22
 1/5 anonim ***** válasza:
nem tudom, hogy ott hogy van, itt külföldön minden méret úgy van, h 0-3 hó, 4-6, 7-9 meg hasonló... talán nézd meg, hátha találsz így...
2011. febr. 20. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha mindenképpen akarsz vásárolni, akkor 86-nál kisebbet semmiképp ne vegyél.

Az első válasz meg azért nem jó, mert a kislányod nem átlagos méretű, így az átlagos számozású ruhák nem lesznek jók.

2011. febr. 20. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az én kislányom is ennyi idős és méretei is hasonlóak (picit kisebb), én 86-os ruhákat vettem neki. Szerintem azok biztosan jók lesznek nyáron, mert a 92 az már 1,5-2 éves méret! Tapasztalatom szerint 1 éves kor után már tovább jók a ruhácskák, nem olyan ütemű a súlygyarapodás!


2gyermekes anyuka

2011. febr. 20. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát igen a hónapokat már nem nézhetem, fél éves kora után húzott el az átlagtól. És pont ezen izgulok, hogy ha ilyen gyorsan nő még 2 hónapig, mint az utóbbi 2-3 ban, akkor 92-ig símán felmennénk, de ha nem akkor viszont jövő nyárig meg pont kinővi.:) Tavaly keresztelőre egy csomó szép nyári holmit kaptunk(mert nyár volt!:), amiket sose viselt, mert akkor még nagyok voltak, most meg már rég kinőtte.:)
2011. febr. 20. 23:54
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább 86-92. Az én lányom 11 hónapos 75 cm és 10,74 kg. Inkább 1-2 db-ot vegyél és folyamatosan majd pótolgatod. Én még inkább tavaszi dolgokat veszek most, majd később veszek még nyári rucikat.
2011. febr. 21. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!