Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem eszik? Mit tegyek?...

Miért nem eszik? Mit tegyek? Hasonló helyzetben levő anyukák? Ez változhat?

Figyelt kérdés
20 hónapos lányom,eddig nagyon sok mindent megevett! Most szinte semmi nem kell neki,se zöldség,se gyümölcs! Főzelékbe nem eszi meg a fasírtot,virslit,azt csak magába enné! Sír ha beleteszek valamit a főzibe,külön enné!
2011. júl. 5. 14:49
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!


Az én fiam is így változott, ja. De egy idő után belenyugodtam. Zöldségeket már nem szereti, (gyümiket igen), csak hús meg tészta, levesek kilőve- úgyhogy azt adom neki amit szeret. Ha virslit magában , akkor úgy.

Mondjuk a tejtermékekért odavan, úgyhogy e szempontből szerencsések vagyunk.

2011. júl. 5. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
miért baj ha külön akarja enni? hát tedd külön :) enyém se eszi meg a főzelékbe a virslit. megkapja a főzeléket majd elnyammogja a virslit jóízűen :) szerintem ez nem probléma, ne foglalkozz vele
2011. júl. 5. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!