Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha a hordozoba alszik napközbe...

Ha a hordozoba alszik napközbe a babám akkor baja lesz a gerincének? Máshol nem jo neki nagyon szarul érzem magam 2hós baba anyukája

Figyelt kérdés
2011. jún. 28. 17:24
 1/8 anonim ***** válasza:

Igen, árthat neki. Az autós hordozóban 3 hós koráig max. fél órát, később max. másfél órát lehet.

Esetleg van pihenőszéketek? Vagy műanyag mózeskosár? Lehet, hogy abban jól ellenne.

2011. jún. 28. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Azért egy 2 hónapos baba még sokat alszik napközben, a babahordozóba 1,5 óránál tovább nem raknám bele egyhuzamban, mivel, mint írtad nem tesz neki jót, a pihenőszék jobb lenne neki.
2011. jún. 28. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

A hasadban sem vízszintesen volt.

Az én lányom is sokat volt napközebn hordozóban, egész egyszerűen máshol nem volt el.

Pihenőszékünk nem volt és pont akkor nem is tudtam vona venni.

2011. jún. 28. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Előzőnek!

Igen, a hasadban sem volt vízszintesen, de most már nem ott van. A hordozóban szinte ül. Nem véletlenül nem szabad sok időre beletenni a babát...

2011. jún. 28. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
51%

jó hordozóban nem ül a baba, egyenesen van a gerencie, csak a lábacskái vannak fennt, nem töri meg a derekát, vannak direkt újszülötteknek. és aki több mint fél, másfél órát utazik autóval, akkor álljon meg ki venni a babát? szerintem ezeket jól tervezték, akkor nem lehetne ártalmas.

de egésznap nem jó ha abban van, mert nagyon hozzá szokik, és nagyobb korában sem fog tudni máshol aludni, még kicsi most könnyebb átszoktatni valahová, próbáld meg másban altatni.

2011. jún. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Utolsó!

Igen, meg kell állni út közben. Amíg kicsi 3/4 óránként, később ritkábban...

A hordozóban szinte 90 fokban van a baba, csak meg van döntve, rövid távon ezért lehet benne, mert máshova esik a súlypont. De hosszabb időre ez káros lehet.

2011. jún. 28. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Sajnos nem jó a gerincének.Esetleg a babakocsiban próbáltad?Az én fiam ott aludt nagyon jókat.
2011. jún. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nagyon nem jó!!!Én úgy szoktam,h ha sokáig tart kocsival az út,kb háromnegyed órát,akkor úgy döntöm meg h a hátán feküdjön és égnek álljon a lába.Vagyis...fekvőre billentem és akkor nem ül hanem fekszik,felemelt lábakkal.Szerintem így a legokosabb ha már nagyon muszáj.Remélem érthető voltam.

2 gyerek anyukája:)

2011. jún. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!