Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen a napirendje 10hos...

Milyen a napirendje 10hos koruli babatoknak? Hanyszor eszik naponta es abbol mennyi a szilard etel?

Figyelt kérdés
2011. júl. 6. 00:07
 1/5 anonim ***** válasza:

Reggel 7kor 180ml tapszer, 9ig jatek a babykompban, igy tudom vegezni a dolgom es nem kell fel percenkent felallitanom vagy kihuzni a kanape alol, 9kor reggeli (babamuzli, tojassargaja, vajas vagy sajtos kenyer, joghurt), 10.30ig jatek a jatszoszonyegen, utana olbe veszem, enekelek neki, igy 11ig elalszik fel, haromnegyed orara. 12kor ebed (aktualis fottkaja, de nem fozok zsirosan vagy fuszeresen), 1korul seta, bevasarlas, 3kor keksz csumolccsel, utanna alvas es jatek. 6kor vacsora (jo ejt babapep), fel8kor furdes, 8kor alvashoz 180ml tapszer, es ugy 1-2 kozott is felebred, akkor 120ml tapszert kap.

Nem ragaszkodok az idopontokhoz, nem is akartam soha, ezt maganak alakitotta ki igy.

2011. júl. 6. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Elso vagyok

Napkozben ritkan kap tapszert, csak ha nagyon nem ette meg a masodik kajat sem.

Vizet, csumolcslevet, babateat kap az etkezesekhez.

2011. júl. 6. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
50%
Fél8-kor reggelizik, 300-320 ml tápeszert.9 körül alszik, teljesen változó, hogy mennyit.30 perctől másfél óráig lehet bármennyit.12kor ebéd, főzelék, utána ha délelőtt csak keveset aludt, alszik másfél órát, ha többet aludt délelőtt, akkor csaka3/4 órát. 16kor uzsonna, gyümölcs simán, vagy rizspéppel, utána séta (néha ott is elalszik), 18-fél20ig játék. Fél 8 kor fürdetés, majd vacsora 320ml tápszer, és alvás reggelig. Ő már megszületése után sem evett gyakran, 4-4és fél óránként, a mostani 4 étkezés elég.Próbáltam tízórait is, de egyáltalán nem kért enni, semmi.Csak babavizet iszik napközben, és azt is csak pár hete kezde el. Előtte semmit nem volt hajlandó SEMMIBŐL, csak és kizárólag az esti fürdővizéből, mosószeradagoló golyóból.(persze sosem használtuk másra :)
2011. júl. 6. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Reggel 7 orakor kelünk reggeli 150ml täpszer + egy joghurt,aztän vissza a kisägyba ältaläban meg jo 2 orät alszik. Delben ebed fözelek husival, teszta husival 220g, üvegeseket eszik. Aztän jön a seta babakocsival elöfordul hogy közben elalszik:). 3-kor uzsi gyümölcs babykeksszel, utäna jätek, meg csak mäszik most probälkozik a felällässal. Delutän is alszik egy orät ha seta közben nem aludt. 6kor elövacsi apäval ältaläban abbol amit eppen föztem, vagy vajas kenyer sajtal sonkäval, mindem nap vältozo.8kor tejpep ezt nem is tudom mennnyi 180ml körül. Utänna fürdes 9,30 körül alväs.
2011. júl. 6. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
azt elfelejtettem irni hogy napközben teät iszik.
2011. júl. 6. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!