Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tápszeres,2-3 hónapos babátokn...

Tápszeres,2-3 hónapos babátoknak naponta hányszor és egy-egy étkezésre mennyi tápszert adtok? Mindig megeszi-e teljesen?

Figyelt kérdés
Írjátok le hány hetes légyszíves! És a súlyát is hozzá, plusz fiú vagy lány-e!
2011. júl. 25. 23:58
 1/3 anonim válasza:
szia, nekem elmúlt 2hónapos a kislányom. eddig a 120ml-t megette, este volt hogy 150-160ml-t. már túl van az 5kg-on. Már a 150-et mindig meg kéne ennie, de csütörtökön megkapta a védőoltást, és azóta van hogy 100-at eszik csak meg. Egy nap 5x-6x eszik. De nem baj ha néha kevesebbet eszik, úgyis annyit eszik, amennyi kell neki. Annyi, hogy nekem anyatejet is kap, mert még van,de csak 20-50ml. Emellé kap tápszert is.
2011. júl. 26. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
pont ma 3 hónapos kisfiam naponta max 6szor eszik,van hogy 12ml,van hogy 150ml,este és reggel eszik egy 60ml tejecskét hozzá,több sajnos nincs,délelőtt szokott kani egy kicsi almát,vagy barackot,délután meg fele tápszer fele tejpép,nem mindig eszi meg a tápszert 6 kiló körül van 3 napja nem mértem
2011. júl. 26. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok 120 ml,nem 12,és éjjel nem eszik semmit 9től 6-7ig alszik
2011. júl. 26. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!