Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek milyen ez a...

Szerintetek milyen ez a babakocsi? (videó)

Figyelt kérdés

25ezerért,rózsaszínben,használt,újszerű,hibátlan.


http://www.youtube.com/watch?v=uHjjo1aAOpM


2011. júl. 6. 08:04
 1/5 anonim ***** válasza:

ilyen van a szomszédcsajnak, aki már nem használja így néha (ha nem akarom az enyémet cincálni) akkor az övét használom.


ez ugye nem újszülöttnek való. de amúgy nem rossz kocsi. egy városi járgány, amit elég rossz összecsukni, de könnyü és jó vele menni.

habár nekem másmilyen van aminek hátul nagykereke van elöl meg kicsi, azzal még egyszerübb az élet.

teljesen dönthetö.

2011. júl. 6. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
tudtommal ez is újszülöttnek való!nekem már 5hónapos babám,neki jó lenne,nem?Azt olvastam mindenhol,hogy nagyon jó összecsukni!
2011. júl. 6. 08:19
 3/5 anonim ***** válasza:

elsö vagyok.


a lányommal kb 6 hósan kezdtük el használni. de csak ritkán ha a mienket kikellett volna venni az autóból, akkor ottt volt a szomszédé aki megengedte hogy használjuk.


összecsukni könnyü, de elég nagy helyet foglala, nem tudom hogy még amikor simán össze csukom akkor lehet-e kisebbre csinálni, mert így egy kisebb autóba nem fér el mert hosszú. ök mikor a gyerek 2 éves volt vettek új kocsit, mert túl sok helyet foglalt az autóba. de tökéltes kocsi nincsen.


ja és mi abszolut városban használjuk (nem magyarország), felénk nincs is sár, de télen elkezdett rozsdásodni a csavarok. sajnos ez csak a nagyon magas kategóriás kocsiknál nincsen.

2011. júl. 6. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=1tkeNgwSk1g

ez csak hasonló nekem ilyen van vagyis most árulom ehhez bébihordozó is van én imádtam :)

2011. júl. 6. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A videó alapján szerintem tök jó!:) Nekem tetszik.
2011. júl. 6. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!