Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés utáni depresszió...

Szülés utáni depresszió elmúlhat ha vki elkezd fogamzásgátlót szedni?

Figyelt kérdés
Mindkettő hormonális alapon működik tudomásom szerint!
2011. okt. 10. 09:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet hogy segít, de nekem az segített, hogy elmentem fodrászhoz, vásároltam új ruhákat, beültünk egy barátnőmmel kávézni stb. Így újra nőnek éreztem magam!
2011. okt. 10. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia!Igen segít a fogi tabi én azt szedem de nem depi miatt,most h igy visszagondolok depressziós voltam rossz gondoloatok a fejemben stb,de elmúlt és valszeg a hormonok is szerepet játszottak benne!!3 hós kisfiú anyuja
2011. okt. 10. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Jajjjjjj csak el ne kezd szedni depi elleni szereket,csak végszükség esetén.Én 3 hónapja szedem,de ma márcsak napi negyed tanlettát veszek be.Pénteken pedig elhagyom teljesen Szörnyű mellékhatásai voltak s vannak ma is.Úgy ver a szíves azt hiszem kiugrik a helyéről.A fülem pedig már 1 hónapja úgy zúg,hogy iszonyat.Nem beszélve arról,hogy áprilisba elapasztották a tejemet,mert nem állt el a tej a 16 hónapos kisfiam mellett s fél év után megint jön a mellemből.
2011. okt. 10. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is az segített, ami az első hozzászólónak: elkezdtem lefogyni, lett vmi időm magamra, fodrász, új ruhák stb.
2011. okt. 12. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!