Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A szülés után a második...

A szülés után a második mestruáciom már 15 napja tart, amiota a fogamzásgátlot szedem, ez normális?

Figyelt kérdés

10 napja igazábol barnás

yasminellt szedek


2010. júl. 23. 06:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Én a helyedben visszamennék dokihoz. Nekem a szülés utáni első volt 2 hétig, de utána teljesen helyre jött, mondjuk én Volinát szedek. Szerintem minimum csörögj oda a dokihoz, kérdezd meg tőle, hogy ez így normális-e.
2010. júl. 23. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem szülés után 8 hónapig nem jött meg, pedig sajnos nem szoptattam. Kaptam gyógyszert amitől megjött. Azt mondta az orvos, hogy amint megjön kezdjem el szedni a fogamzásgátlót. Így is tettem. 21 napig folyamatosan véreztem, barnáztam felváltva! Majd elmúlt és 1 hét után ismét megjött, de azóta csak 4-5 nap. Biztos neked is valami hormonprobléma lehet.
2010. júl. 23. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!