Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Oltás napján, miután megkapta...

Oltás napján, miután megkapta az oltást mentek játszótérre?

Figyelt kérdés
2011. júl. 6. 16:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha eddig nem volt gond az oltások után, s a napi rutinjában benne van a játszótér, akkor menjetek nyugodtan, hadd érezze jól magát!
2011. júl. 6. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az én fiam 17 hónapos!

Eddig, ha oltást kapott, nem vittem aznap sehova! Igaz egyszer sem volt még csak hőemelkedése sem, de pont elég neki kiheverni az szuri okozta "traumát". Nem terheltem eddig a szervezetét egyéb izgalmakkal is!

2011. júl. 6. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nálunk pont ma volt aktuális, a 18 hós oltás után.

Nagyon sírt a fiam, de utána két perc alatt elsétáltunk a játszóra, homokozott egy nagyot és megnyugodott az ismerős közegben. Ha nem esik, mi minden délelőtt lent vagyunk.

2011. júl. 6. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én aznap sose vittem játszóra. Igaz, az én kisfiam mindegyik után belázasodott, így már előre tudtam, hogy jobb, ha most sem megyünk.
2011. júl. 6. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!

A lányom tegnap előtt kapta az első kullancsellenit, és mi mentünk alvás után játszóra!

2011. júl. 6. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!