Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 10 hós babával jártok már...

10 hós babával jártok már játszótérre? És mit csináltok?

Figyelt kérdés
Az enyém még nem élvezi, max a homokot eszi. Hinta nem érdekli, mással nem tud mit kezdeni.
2011. okt. 8. 16:26
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Rugós játékokra tettem rá úgy, hogy közben fogtam őt is, és úgy rezegtettem a játékot. Szerette. Ilyen idősen maximum babahintába tettem volna bele, de az a hozzánk közel eső játszótéren nincs. Csúszdán is lecsúsztattam úgy, hogy végig fogtam, azt is szerette. Mást nagyon nem tudtam én sem csinálni, túl pici volt még a játszótérhez, még most, 13 hónaposan is kicsinek érzem, mivel önállóan még nem jár.
2011. okt. 8. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
10 hónaposan mi már jártunk, hintázott rengeteget, csúszdán is csúsztattam a hóna alá nyúlva, iil. amíg nem volt hideg, leraktam a gumiszőnyegre mászni (ezt nem igazán szerette, nem is sokat volt ott).
2011. okt. 8. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Mi is kijártunk de én egy plédre raktam és szedtünk füvet stb,,még ugye 10 hónaposan nagyon nem tud menni csak mászni a talajon esetleg feláll,ezért csak "kóstolgatjuk" a játékokat,,Meg a homokot.:)
2011. okt. 8. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az én fiam most 1 éves, és nem is jártunk eddig játszóra...1-2x voltunk, annyira nem élvezte, hamar megunt mindent.Mármint a mászkálást szerette a homokban, a füvön, de akkor inkább átmentünk nagybátyámékhoz, nekik van kertjük:)


Amúgy nem bízom annyira a játszótéri homokozók tisztaságában....jövőre már nagyobb lesz, akkor már jobban megérti, hogy ne egye a homokot.

2011. okt. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!