Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Adnátok ötleteket játszótérre...

Adnátok ötleteket játszótérre kiírásnak?

Figyelt kérdés

Sokan lehozzák a fertőző beteg gyereküket a játszótérre, és felhívást szeretnék intézni az ügyben hogy ezt nem kellene talán....milyen feliratot raknátok ki ?

(pl oviba, bölcsibe nem mehet a baba mert fertőző és anyuka a játszóra hozza ki)


előre is köszönöm!


2011. szept. 29. 15:51
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Persze nem sértőt akarok, inkább felhívni az anyukák figyelmét arra hogy gondoljanak az egészséges babákra!
2011. szept. 29. 15:52
 2/20 anonim ***** válasza:

Hagyd a fenébe, mert csak lázadás lesz azon szülők részéről, akik betegen viszik le a gyereküket a játszóra.


Inkább keres másik játszóteret, vagy másik programok a gyerekkel.

2011. szept. 29. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Én nem tennék ki semmit a helyedben. Múltkor én is levittem a kislányomat (sima megfázása volt, voltunk orvosnál is).


Ránézésre hogy állapíthatjuk meg mások gyerekéről, hogy fertőző beteg, vagy csak tényleg meg van fázva egyszerűen? (az nem fertőző).

2011. szept. 29. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Én erre gondoltam:


FIGYELEM!

Ha fertőző betegsége van a gyerekednek gondolj arra hogy ha lehozod a játszóra hányan fogják elkapni!!!

2011. szept. 29. 15:58
 5/20 anonim ***** válasza:
Nekem erről az a véleményem, hogy aki fertőző betegen leviszi, azt nem fogja meghatni ez a kiírás... a normálisabbja meg természetesen le se viszi, ergo nem is fogja tudni elolvasni (a nem neki szánt) feliratod.
2011. szept. 29. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Ránézésre sehogy:)Anyuka mondta hogy fertőző beteg a gyereke....
2011. szept. 29. 16:01
 7/20 anonim ***** válasza:

Akkor reflexből rá kellett volna vágnod azt, hogy: "Akkor miért hoztad le?!"


NE legyél szívbajos ott helyben ... ha már "reklamálni" szeretnél, akkor ne papírokkal "üzenges", az sokkal rosszabb :/

2011. szept. 29. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Hát ez csak egy általános felhívás...senki nem sértődhet meg ezen szerintem ....ha már egy valaki változtat ezen amiatt, az is haladás lesz....
2011. szept. 29. 16:06
 9/20 A kérdező kommentje:
de nem csak neki akarok üzenni...ez itt nálunk rendszeres eset és már elegem van h ennyi primitív ember van
2011. szept. 29. 16:06
 10/20 anonim ***** válasza:

Gondolod, hogy azt, aki nem hogy leviszi és mélyen hallgatna a dologról, inkább fennen hirdeti, hogy a fertőző beteg gyerekét levitte, majd fogja érdekelni, mit írtok ki? Nem hinném! Az ilyen ostoba emberek nem hogy más gyerekével nem törődnek, de a sajátjuk sem érdekli. Mert, ha valóban beteg, akkor nem a játszótéren a helye,ahol rohangál, hanem a nyugalmas lakásban.. Az meg, aki náthásan viszi, arról soha nem fogod megtudni, hogy épp ferzőz vagy sem. Én épp hétfőn voltam a náthás lányommal orvosnál. Direkt rákérdeztem, mi legyen az ovival (most kezdte 3 hete..), a doki azt mondta, ha nem lázas, mehet...

És még ott vannak, akik mélyen hallgatnak, ha betegen viszik közösségbe a gyereket...

Szóval: kiírhatod, de sok hatása nem lesz.

2011. szept. 29. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!