Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » NUK first choice cumisüveget...

NUK first choice cumisüveget használtok?

Figyelt kérdés
Ma vettem egyet, mert az Aventosból nem akar enni, pedig hónapok óta azt használjuk, eddig nem volt vele semmi gond. Ez a Nuk-os viszont teljesen más alakú, fogszabályzós a cumija. Még mérgesebb lett a babó, nem értette, mit rakosgatok én a szájába...Egyébként a first choice Nuk cumisüveggel nem kompatibilisek a sima Nukos etetőcumik? Mintha ez szélesebb lenne...Lehet, jól bevásároltam!
2011. júl. 6. 16:46
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem használom ezt a fajta cumisüveget,de jó pár Nuk-os termékem van. Tény hogy a First chois-os üvegre való etetőcumi nagyobb-szélesebb,mint a sima Nuk-os etetőcumi.

De a későbbiekben esetleg majd tudod haszálni,mivel lehet rá kapni olyan kis csőrszerűséget(cumit),mint ami a csőrös poharakon van.

2011. júl. 6. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekünk ilyen van,vagyis már át van alakitva szilikon csörrel igy itatópohárként használjuk,de annak idején cumival is használtuk,igen fogszabályzós és olyan formáju a cumi része mint az anya melle,és igen ez szélesebb mint a sima nuk.

Remélem azért beválik nektek is:)

Mennyi idös a babád és meddig használtatok Aventet?

Azért kérdeztem,mert ha már jó ideje avent-et használtok akkor lehet,h a babád már ahhoz ragaszkodik,h csak azt fogadja már el! :)

2011. júl. 6. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Kezdettől Aventet használtunk, eddig bevált, de egyrészt nagyon drága hozzá a pótcumi, másrészt pár napja nem akart enni, ezért tettem egy próbát. Azóta megoldódott a gond, második, harmadik alkalommal már elfogadta a Nuk-ot, sőt úgy látom, kevesebb levegőt nyel ezzel. Puhább a cumi része is sokkal! Az meg, hogy átalakítható majd csőrösre (nem is tudtam), nagyon tetszik!! Köszönöm, hogy írtatok!

6 hós baba anyuja

2011. júl. 7. 17:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!