Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 hetes babátoknak van valami...

6 hetes babátoknak van valami rendszeresség az evésében?

Figyelt kérdés

Nálunk semmi rendszer, sem mennyiségben, sem időben...

Van, hogy óránként eszik mindig csak egy kicsikét, és olyan is volt már, hogy nem lehetett felébreszteni 6 órán át napközben.


Gondolom ez szegénynek ugyanúgy nem jó, mint nekem.


2011. júl. 6. 21:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Az én fiam ebben a korában óramű pontosan 3 óránként evett, és éjjel 6-8 órát aludt.
2011. júl. 6. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nálunk ugyan ez a helyzet, bár mi csak holnapután töltjük be a 6. hetet. Van, hogy óránként eszünk, és van úgy hogy 3 óránként, a tejcsi mennyiségem még sajnos nem állt be ez is gond, na meg állandóan bealszik rajta így van hogy szinte összeérnek az evészetek,de szerencsére éjszaka 6 órát szokott egyben aludni. Én éppen ma döntöttem el, hogy holnaptól kicsit megpróbálom húzni az időt 2 evészet közt, mert így aztán semmit nem tudok csinálni napközben mellette, mert mindig a cicin lóg!
2011. júl. 6. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Kedves Első! Nagyon irigyellek!!!


Kedves Második, ugyanez a helyzet, én még mindig tejet próbálok varázsolni, ezért most megint kezdem a tegyük gyakran mellre dolgot... de eddig is elég össze-vissza voltunk.

Sajnos én elég tervezős és rendszermániás vagyok, remélem, előbb-utóbb beáll valami. Mindig eldöntöm (én), hogy most már próbálunk valami napirendre, de legalább rendes evésre beállni, de nem lehet egy babát megtömni, ha épp nem éhes.. Ha meg éhes, nem tudom már mivel lekötni a figyelmét, hogy még egy kicsit húzzuk.

Úgyhogy egyelőre csődöt mondtam. Nem baj, reméljük majd csak kialakul!

:-)

2011. júl. 7. 08:44
 4/4 anonim ***** válasza:

Nálunk 6 hetesen kb. olyan két óránként evett, mert kis súllyal született, neki nem lett volna még elég a három óra, de volt amikor felrúgta ezt és valamivel előbb kért, vagy többet aludt és 3-4 órás időtávot is kibírt.

2,5 hónapos és még most sincs teljesen rendszer az evésében, részben tápszeres egyébként. Mennyiségre nagyjából mindig ugyanannyit evett, de reggel pl. inkább többet, vagy ha hosszabban aludt, akkor is többet. Mostanság már sokszor tartja a 3 óránkénti rendszert, de van amikor lemegy 2,5 órára, de tegnap pl. volt egy 4,5 órás nem evés, mert bealudt.

2011. júl. 7. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!