Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyire koszolja össze a...

Mennyire koszolja össze a lakást nagyobb gyermeked? Szokott az etetőszéken/konyhán kívül is enni (szobában pl. )? Milyen időközönként takarítasz?

Figyelt kérdés
2011. júl. 6. 21:37
 1/7 anonim ***** válasza:

Mekkora neked a nagyobb gyerek?


Nálunk kezdettöl fogva CSAK a konyhában az etetöszéken eszik( meg mi is, de mi az asztalnál - a humortúltengésesek miatt irtam), máshol nem.


A konyhát értelemszerüen összetakaritom, ha valami lepotyog, egyébként naponta összesöpröm és felmosom. A lakás többi részét hetente kétszer porszivózom illetve felmosom.

2011. júl. 6. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem eszünk máshol mi sem, ezt látták a gyerekek is, csak a konyhában esznek ők is. Ha valami leesik, kiborul, szétszóródik azt feltakarítom, egyébként hetente porszívózok, felmosok, letörlök mindent.
2011. júl. 6. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Enni csak a konyhában ehet,még csokit vagy kekszet sem kap a szobában.

Szétpakol,de ebéd-vacsora előtt közösen mindig összepakolunk.

Koszt tulajdonképpen nem csinál. Legfeljebb papírt tépked,összefirkál valamit és hasonlók.

Naponta felmosok a konyhában,és a vizes helyiségekben. A szobában hetente porszívózok többnyire. Csak a port törlöm le naponta.

2011. júl. 6. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

nálunk is csak az étkezőben lehet enni. ha nem is az etetőszékben de akkor is fel kell ülnie a székre.

minden reggel takarítok

19 hónapos

2011. júl. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Másfél éves, csak az etetőszékben ehet a konyhában. Morzsál, stb, ha egyedül eszik, a minap pl. egy pohár kefírt kent szét, amíg elmosogattam :DDD

Amúgy nem koszolja össze a lakást, nincs mivel. Ha majd gyurmázni, festeni fog, meg ilyesmi, azt a konyhában és a saját szobájában teheti.

Minden nap kell min. seperni, de amióta nem mászik, már nem mosok fel minden nap... Ciki, mert minden nap kéne.

2011. júl. 6. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hetente 2x porszívózok, 1x törlök, portörlés, WC hetente, fürdőkád/fürdőszoba 2 hetente vízkőtelenítek. Általában a konyhába eszünk, de van, hogy a szobába. Laminált padló van a nappaliba, így nem csinálok belőle nagy ügyet ha lemorzsál 28 hós kisfiam. De a szobába csak kukit, ropit stb. eszünk, tehát csak nasit. Főtt kaját, szendvicset nagyon ritkán de előfordul.
2011. júl. 6. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nálunk amerikai konyha van, az étkező asztal átnyúlik a nappaliba. Nagyon vigyázok, hogy a hígabb étel ne a nappali szőnyegén landoljon. Lányom csak és kizárólag az etetőszékben eszik, bár volt már rá példa, hogy elkunyerált a konyhában egy egy falatot, de azt is a szájába adom, a kezébe semmit. Még csak az kellene, hogy mindenhol ételmaradékot találjak.

Amikor elkezdett darabosat enni, vettem egy elektromos seprűt, ezzel minden évés után felpórszívózok a széke körül és a székét belülről. ( kiszedhető belőle egy morzsaporszívó).

Sajnos örülök ha heti egyszer fel tudok porszívózni, mosni, 150 m2 a ház. Nekem ez a kis kézi porszívó nagy segítség lett. Korábban nem vettem elő a nagy gépet, sepregettem, de nem volt az igazi, most tök jó tisztaság van.

Míg mászott, én is minden nap felmostam a földszintet.

2011. júl. 6. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!