Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Oltás kérdés, hogy csináljam?...

Oltás kérdés, hogy csináljam? Prevenár és 15 hónapos oltás

Figyelt kérdés
Szóval a kislányom most töltötte az egy évet.A dokibácsi azt mondta,hogy 1 éves kor után vigyem és beadja a Prevenárt.Ezt nem lehet esetleg a 15 hónapos oltással együtt beadatni,hogy ne kínozzuk 2X?
2011. júl. 7. 08:50
 1/8 anonim ***** válasza:

Nekünk jövőhéten lesz aktuális, és egyszerre kapja a kettőt.

Én jobban örültem volna a te általad leírt változatnak. Lehet, hogy kétszer "kínoznánk", de nem kapna egyszerre ennyi legyengített cuccot. Nagyon félek ettől az oltástól, már alig várom, hogy túlessünk rajta.

2011. júl. 7. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

nEKEM A

PREVENÁLRA SAJNOS ALLERGIÁS LETT A babám, igy csak az elsö felét kapta meg. én nem adatnák be 2 fajtát egyszerre.

2011. júl. 7. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább a 18 hós oltással (mi pont tegnap kaptuk így egyszerre), a 15 hós önmagában is megviseli, mivel élő vírusokat (pl. kanyaró) tartalmaz, lázas, kiütéses lehet tőle.
2011. júl. 7. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én a külön beadást javaslom és a védőnőnk is a nagy külön kapta és a kicsi is úgy fogja.

A 15 hónapos a "legdurvább" az oltások között.

2011. júl. 7. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Az én fiam külön kapta meg.

13 hónaposan a Prevenart

14 hónaposan a Menjugate-et

15 hónaposan a kötelezőt

Jövő hónapban kapja majd a 18 hónaposat


Igaz, hogy többször lett "megkínozva", de nálunk az orvos és a védőnő is úgy javasolta, hogy inkább külön-külön kapja meg az oltásokat!

2011. júl. 7. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat,akkor jövő héten beadatom a Prevenárt,15 hónaposan meg a kötelezőt.Még annyit ,hogy számíthatok a Prevenár után "utóhatásra"?Hogy készüljek?
2011. júl. 7. 15:08
 7/8 anonim ***** válasza:

09:39 vagyok


Mint minden oltásnak, ennek is lehet mellékhatása, de nálunk pl. semmi nem volt, még csak hőemelkedés sem!

Bár az én fiamat a 15 hónapos "rettegett" oltás sem viselte meg egyáltalán, attól sem volt semmi problémánk!

2011. júl. 7. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Fiam ma kapta meg a 15. havit meg a prevenárt egyben. Aki így kapta, volt valami szövődmény, láz, akármi? Köszi
2011. aug. 4. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!