Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Három hónapos baba alvásigénye...

Három hónapos baba alvásigénye. Ez normális?

Figyelt kérdés

Kislányom szerintem nagyon sokat alszik, ami persze jó, csak aggódom, hogy normális-e. Leírom, h kb mennyit alszik:

este kb 11-től hajnal 5-6ig, akkor szopi, majd alszik még 9-10ig szopi, ekkor fentvan, de kb csak egy-másfél órát, aztán alszik megint 1-2ig, szopi, majd fentvan megint egy -másfél órát, aztán megint alszik - általában ekkor levegőzik, ezért babakocsiba kb 2-3 órát, szopi, majd megint kicsit fentvan kb 1 órát és még fürdés előtt is egy órát. Leírva tiszta mormota...Ha fentvan , akkor szépen elvan, játszik, de hamar elfárad, és ásítozik,sír muszáj lefektetni.Ez normális?


2011. júl. 7. 14:51
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem ez normálisabb, mint amit az én lányom csinált, mert ő meg nem aludt semmit sem nappal 3-4 hónapos koráig!

Oké, este aludt, így nem aggódtam, de napközben...miközben meg azt hallgattam állandóan, hogy de hát egy babának aludnia kell!!!

Ja, és babád este is jól alszik, úgyhogy egyszerűen csak jó alvó szerintem.

2011. júl. 7. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

ez a normális.

az én 3 hónapos babám kétszer félórát alszik napközben, meg esetleg még egyszer 10 percet...gondolhatod...

2011. júl. 7. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én 11 hetes kisfiam este kb.9-től reggel kb.9-ig alszik.Evés,utána 1 órát fönt van és 2-t alszik.Ezt mindig így csinálja napközben!

2011. júl. 7. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2 hónapos fiam,este 9-10től reggel 6-7ig,de napközben nagyon ritkán alszik 1-1,5 órát, a jó szokása hogy 1x2x fél óra vagy 10percek,nagyon jó,de legalább este alszik
2011. júl. 7. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!