Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen úszógumit vegyek 1...

Milyen úszógumit vegyek 1 évesemnek?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


Tanácstalan vagyok, hogy melyik a legjobb egy ekkora gyereknek, amiből nem borul ki és kényelmes is.


2011. júl. 7. 15:21
 1/6 anonim ***** válasza:
3.
2011. júl. 7. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az elsőt ajánlanám!Tavaly az akkor 7 hónapos,stabilan ülő lányomnak is tetőset vettem és abszolút nem akart belőle kiborulni.De szerintem egyikből sem borulna ki.Szerintem kényelmes is.A lányomnak csak két csík volt keresztbe rakva és szerintem nem volt kényelmetlen neki.Legalábbis nem panaszkodott! :)
2011. júl. 7. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

ha a biztonsága cél, akkor a 3-t vagy az utolsót javaslom. Nekünk az utolsóhoz nagyon hasonló van. Több okból is szeretjük:

- 2 gyűrűs (biztonságosabb)

- a beülőke több osztatú, így lényegében úgy rakod be a gyerekt, ahogy az ő lábainak kényelmes

2011. júl. 7. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
még arra lennék kíváncsi, hogy melyik az amelyiket nem kell fogni? szóval ott lennénk vele, csak nem kísérgetnénk a vízben, hanem pl. húznánk, vagy csak pancsolnánk együtt.
2011. júl. 7. 16:26
 5/6 anonim ***** válasza:
az utolsót biztos nem kell, mert 2 gyűrűs, szépen ráfekszik a vízre, stabil
2011. júl. 7. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekünk a 3. képhez hasonló van, csak kormány nélkül. Szereti, és lehet húzni vagy úszni vele.

Egyszer el is aludt benne, ahogy ringatta a víz.:)

2011. júl. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!