Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy bírja babátok a meleget?

Hogy bírja babátok a meleget?

Figyelt kérdés
2011. júl. 7. 17:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

az én kisfiam 5 hónapos lesz július 15-én

izzadós típus,de elég jól bírja a meleget.

Mondjuk nekünk jó hűvös a lakásunk.26 foknál még nem volt bent melegebb.

Sétálni nem viszem ki ilyen kánikulában max. este.

2011. júl. 7. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Mi sem merjük kivinni a mi 7 hetesünket, majd este, ha kicsit lehül az idő. (:
2011. júl. 7. 17:38
 3/11 anonim ***** válasza:
Lányom aki most lesz 8 hónapos csak a hideg frontokat nem bírja akkor nagyon nyűgös. Ma például aluszékonyabb de nagyon aluszékony de szépen viseli. :)
2011. júl. 7. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
7 hetes mellett klímát indítanátok be?
2011. júl. 7. 21:34
 5/11 anonim ***** válasza:

Hát ha nem rá megy közvetlen, akkor szerintem nyugodtan. Nekünk nincs, de a bnőmék is bekapcsolták, és nem lett baja a babának...ne állítsátok nagyon hűvösre, 26-27 fokra, és mielőtt mentek ki, vagy be a kéróba egyenlítsétek ki a hőt. merthogy akkor fázhat meg nagyon ha a melegből ki, hidegbe be történik.


Az én lányom már 10 hós, elég rosszul viseli, egész nap nyüglődik, és alszik bazinagyokat, amit én nem bánok, mert én is nagyon kivagyok. :-)

2011. júl. 10. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Kislányom ma pontosan 8 hetes, én kicsit dolgozom, abban a 3-4 órában alszik vagy valaki figyel rá. (:
2011. júl. 10. 18:58
 7/11 anonim ***** válasza:
Az én lányom szeptemberi, szóval téli babának számít.Ő még csak a napokban kezdett rájönni, hogy nyár is van a világon:))Nem egy izzadós típus, nem is egy nagy baba, pici, törékeny kislány.De a haja sokszor le volt izzadva ma itthon, amit nem csodálok, mert hiába volt lehúzva a redőny, 28,5 fok van nálunk most is.Délután már csak egy pelenka volt rajta, törölgettem a kis haját,de egész jól bírta.Amikor nyűgös volt,azt is az álmosság okozta inkább.Olyan, mint az apja, jól bírja a meleget.Sűrűn itattam vízzel, és el is fogadta, pedig nem nagyon szokott a tápszeren kívül mást inni.Délután 5-kor elmentünk sétálni is, mert neki is, nekünk is kell a friss ( most nem annyira friss) levegő.Bekentem 50 faktoros naptejjel, csak egy napozó és egy vékony sapka volt rajta.Próbáltunk árnyékban haladni, de nem mindig sikerült.Többször megálltam megitatni, de élvezte a sétát mint mindig.De ő már elmúlt 9 hónapos.Ha ilyen pici lenne, mint a tiéd, lehet, nem vittem volna.Most sem akartam menni, de a férjem rábeszélt.Ha ő nem győzköd, én ki se tettem volna a lábam a "hűvös" lakásból:)
2011. júl. 10. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nálunk meg nem nagyon jó a tápi, tejet kell neki adnom, pedig kb. 1.5 hétig szoptattam...
2011. júl. 10. 20:32
 9/11 anonim ***** válasza:

5.5 hós a kislányunk.Mi bekapcsoltuk a klímát.Muszáj volt. 6. emelet, és egész nap süti a nap a szobákat.

(mindkét szobában van klíma) de:

- Napközben nem megy abban, amelyikben ő van, hanem a másikban, és összenyitjuk a két szobát

- 27-28 foknál nincs hidegebb.

2011. júl. 10. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

nálunk van klíma, nyomatom is....

ne közvetlenül rá menjen, ha lehet addig menjetek más helységbe míg kicsit lehül a klímás rész :)) nem lesz baja tőle hidd el :)

2011. júl. 11. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!