Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy bírja a babátok ezt a...

Hogy bírja a babátok ezt a nagy meleget?

Figyelt kérdés
3 hósak vagyunk,de tegnap szinte alig evett.
2009. júl. 16. 12:08
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem eszik és nem alszik.Ezért nagyon nyűgös.8 hónapos.
2009. júl. 16. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Az én babám 7 hetes. Tegnap nagyon nyűgös volt. Ma meg eddig még csak alszik. Szerencsére a szopival nincs baj. Azért egy kis teát , vagy vizet próbálok adni neki, bár nem nagyon kell , ahogy észrevettem .
2009. júl. 16. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Lányom 13 hós, most is elég jól tűri, és tavaly sem volt gond vele. Izzad:-)
2009. júl. 16. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ránk fordítva hat. 5,5 hónapos, rettenetesen jókat falatozik, persze többször kér cicit is, mivel meleg van, és még délután is kidől a játszószőnyegén, pedig akkor egyáltalán nem szokott aludni. Sétálni viszont még 5 óra után sem tudom kivinni, nem bírja ki! Annyira melege van a kocsiban. Lehet, hogy számít, hogy téli vagy nyári baba valaki?
2009. júl. 16. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
78%
Az én babám is 3 hónapos és nagyon nehezen viseli bár ő a szíve miatt nehezen viseli a meleget ráadásul frontérzékeny is, így mi is sokat kínlódunk, ráadásul annyi foga jön már hetek óta hogy ember legyen a talpán aki megszámolja. Kínlódunk, szenvedünk tegnap este ordított és csak egy badiban volt hajlandó aludni, mindent lerúgott magáról bárhogy próbáltam betakarni.
2009. júl. 16. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Februárban szültem,az én kislányom ugyanazt csinálja mint az előttem válaszoló babája.Jókat eszik, beájul a játszószőnyegén. Sétálni mi sem megyünk mert nagyon beleizzad a kocsiba és akkor tiszta nyügös egész úton.
2009. júl. 16. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Sziasztok az én kislányom három és fél hetes. Borzasztóan szenvedünk... nem győzöm hűteni, ma reggeltől ordított, semmit se tudtam vele kezdeni. Éjszaka egynél többször kelt fel enni, pedig egész du ordított tegnap, és azt hittem, hogy majd 7-8 órát fog aludni egyhuzamban. Most kiterült, mint egy kis béka, szegénykém alvásba ordította magát. Alig várom az enyhülést...
2009. júl. 16. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Az én babám 8,5 hós, de a melegtől semmi baja, nem is értem, téli baba. Én júliusban születtem, de megőrülök, hogy tacsakos mindnem, folyik a sóslé az arcomba, enni ma egy joghurtot ettem, ő meg 220 gyümit, reggel 200 tápit és már 3 dl teát ivott, szépen alszik, miután kipancsizta magát a kismedencéjében. Mi 9- kor voltunk kicsit sétálni, de már akkor is 30 fok volt, még birta, de csak 20 percet. Délután megint megyünk meg este apával. Szóval eszik, alszik, hangja nincs. Na de ha jön az eső....reszkethetek:))) olyan kerge lesz, visit, ordit, nem eszik ....kiborul az itbent léttől, ki akar szabadulni, és tiszta ördög olyankor!
2009. júl. 16. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az enyémkém is nehezen viseli, aludni alszik, de tegnap a szokásosnál jóval kevesebbet evett, ma sem túl sokat. 7 hetes a babóm.
2009. júl. 16. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Az én babám 5 hetes.

Alig eszik, felét a szokott adagnak, issza a vizet és ordít fél éjszaka (pedig nem szokott).

Mivel más baját nem látom, gondolom ma meleg miatt van.

Ma új dolgot tesztelünk, este későn kivisszük sétálni, ha már picit lehűlt az idő. Ha lehűl...

Egész délelőtt esett, el van borulva, mégsem lehet levegőt kapni így sem (Miskolc)...

2009. júl. 16. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!