Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1,5 éves gyereket hogy viszite...

1,5 éves gyereket hogy viszitek a buszon? Kenguru, babakocsi, vagy csak simán kézben is lehetne?

Figyelt kérdés
2011. júl. 7. 17:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Hat nekem nehez lett volna masfel evesen kenguruban. 20 honapos, babakocsiban viszem, de mellem ultetem a buszon.
2011. júl. 7. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ősszel már a kengurut is végleg elhagytuk a fiammal, mert nem tudtam a pocakomtól felvenni(csípőkenguru), a babakocsink pedig nem lett könnyebb, nagyon ügyesen járt már, km-t képes volt elsétálni, így minden gond nélkül a lábikóján közlekedett, a BKV járatokon az ölembe, vagy magam mellé ültettem.

2éves(25hónapos) és alig tudom leültetni a járműveken, most a kapaszkodás a mániája, változóan kültűráltan sikerül utaznunk.

Ha fáradt akkor bíztatom egy kicsit, és a legközelebbi akár mekiig(télen pl a hideg miatt) tartom benne a lelket, és ott megpihenhet, nyáron az első közpadig, amikor kipihizte magát séta tovább.

A hugica előttem kendőben van.

2011. júl. 7. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

1,5 évesemet kenguruban? :D hát nem tudom, hogy bele tudnám-e préselni még :)


nálunk 4. variáció van, jön a két lábán, a buszon meg ő ül belülre, nehogy lecsússzon egy kanyarban

2011. júl. 7. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én simán, a lábán vinném :) Ha el tud menni a megállóig. Buszon meg melléd, vagy ha nem nagyon van hely, akkor az öledbe.
2011. júl. 7. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Sétál velem.
2011. júl. 7. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
14 hónapos kora óta, vagyis 4 hónapja gyalog viszem magammal. Néha ölbe kérezkedik, néha nem arra akar menni, amerre én,de így is sokkal könnyebb, mint kocsival vagy kenguruval. Ráadásul pocaklakóm is van.
2011. júl. 7. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mei tai?
2011. júl. 8. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ritkan utazom buszon, de felteszem az esernyos babakocsival egyutt. Tud jarni, de az a nehai buszozas azert van, hogy elintezzek egy halom dolgot a varosban - falun lakunk - igy ha gyalog jonne, nem tudnam elintezni. Ja, es 2 gyerekkel megyek. A nagyobbik a laban jon.
2011. júl. 8. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!