Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van valakinek autópályás...

Van valakinek autópályás gyerekszőnyege? Milyen, szeretik a gyerekek? Könnyen tisztítható, nem túl vékony? Szedi a szöszt nagyon?

Figyelt kérdés
Nem padlószőnyegnek szeretném..
2011. júl. 7. 21:03
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekünk ilyen van, a kikában vettük: [link]

Minden héten egyszer porszívózom, ahogy a többi helyiséget is. Nem szedi a szöszt, bár mosni még nem kellett, ha rácsöppent valami, csak átdörgöltem. Ez normál szőnyeg vastagságú, a parkettára raktuk, ne legyen túl üres a szoba.

2011. júl. 8. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekünk is ugyanilyen van, szintén Kika.

Szeretjük, bár szerintem egy kicsit vékony. De könnyen tisztítható, simán porszívózom, egyáltalán nem szedi a szöszöket, mert nem olyan bolyhos, inkább simább.

2011. júl. 8. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekünk Ikea-s van, azt hiszem 120x160 cm-es. Szeretik a gyerekek, könnyen tisztítható, nem túl vékony és nem szedi a szöszt. Nekünk laminált padlón van és mivel gumis a hátulja, nem csúszik egyáltalán.

4500 Ft körül volt, ennyiért nagyon megérte, szerintem.

2011. júl. 8. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!