Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy vannak...

Miért van az, hogy vannak olyan gyerekek, akik nagyon sokat esznek, mégis nagyon vékonyak? Nem azt akarom, hogy ne legyek például én vékony, de érdekel, hova megy a sok kaja ilyen esetekben?! :D

Figyelt kérdés
2011. szept. 22. 19:24
 1/6 anonim ***** válasza:
81%
leugrálják
2011. szept. 22. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Gyors az anyagcseréjük.
2011. szept. 22. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
81%
lemozogják
2011. szept. 22. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Tapasztalat :D én is ilyen vagyok :D

Genetika. :) Gyors anyagcserém van, meg nagy a mozgásigényem így nem igazán rakódik le :)

2011. szept. 22. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindegy mit esznek, menyit, mikor, milyen az anyagcseéjük.

Ebédre nagy adag kinélöbb kaját esznek és délután mozognak, kihagyák a vacsit akkor nem az anyagcserétől függ a súlyuk.

2011. szept. 22. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Hát ez sem mindig igaz..A fiam 14 éves.Reggel suli, onnan 2 körül haza, lecke és iránya szgép.Este 11ig, és nem kövér.Pedig sosem mozog.Ennek ellenére eszik sokat, jó a kondija(ha kell akkor bírja a futást) és vékony de izmos....
2011. szept. 25. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!