Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Írt fel valaki babájának az...

Írt fel valaki babájának az orvos Tetrant (kipirosodott nunira)? Mennyi idő alatt használt?

Figyelt kérdés
Lányom nunija belül pirosodott ki.Kamillával kell napi 3x mosogatni, és bekenni.Mennyi idő, mire javulni fog?
2011. júl. 7. 21:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekünk ugyan nem erre írták fel, hanem füllyukasztás után, amikor begyulladt neki, de már 2-3 nap után volt javulás tőle! Jobbulást!
2011. júl. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nekünk egyszer volt nagyon durva, de akkor az gombás fertőzés volt, csak a gombaölő segített, semmi más "praktika" nem, sőt egyre rosszabb lett.

A gombaölővel pár nap alatt teljesen rendbe jött.


Minden esetre ha tudod, hagyjátok szabadon a nagy melegben, a levegő is jót tesz!

2011. júl. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

1 hét szerintem kell neki; most meleg van szellőztesd...nappal legyen pelus nélkül sokat.


Ez jó kis antibiotikumos kenőcs, nekem a hónaljamban lévő csomóra írták fel anno; 1 hét alatt levitte.

2011. júl. 7. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Egész nap próbálom pelus nélkül tartani.Annyira bánt, hogy begyulladt neki.Biztos valamit rosszul csináltam.

2011. júl. 8. 06:50
 5/7 anonim ***** válasza:
Nemhiszem; a kislányok érzékenyebbek, bármitől könnyen begyullad nekik, akár kicsiként, akár nagyként! Fel a fejjel ^^
2011. júl. 8. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, hamar rendbe jön. Ilyen melegbe nyugodtan lehet meztelenül hadd szellőzzön.
2011. júl. 8. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm:D

Ma már sokkal szebb neki, és bugyi nélkül rohangál egész nap.

2011. júl. 8. 13:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!