Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A kisfiamnak összenöt a bör a...

A kisfiamnak összenöt a bör a kis péniszén? Mit fog az orvos csinálni vele? Holnap megyünk dokihoz, és nagyon féltem a picit!

Figyelt kérdés
E-hónap 18.-án lessz 1-éves a drágám!!
2011. okt. 9. 17:28
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

tyű, én nem vinném el!

a doki valszeg "felrántja" neki a kis fitymáját

(ha el is viszed, előbb kérdezd meg, mi a terve a dokinak)


2 fiam van, nálunk a krém vált be... mindkettőjüknek részlegesen le volt tapadva a kukaca

2011. okt. 9. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Háát megmondom őszintén hogy én sem vinném el,az szegénykémnek olyan fájdalmas lesz hogy kb 2-3 hétig is fáj majd neki,és orditani fog a pisilésnél. :(

inkább kérj a gyogyszertárban rá valami krémet ami meg puhitja rajta a bőrt.

Nekem i kisfiam van 16 hós de hál istennek neki szépen vissza jön a bőr rajta,de mondjuk én születésétől kezdve vissza húztam neki a fürdővizben.

2011. okt. 9. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is húzogattam neki fürdésnél születése óta, mégis letapadt, úgyhogy 8 hónaposan elvittem egy ismerős urológushoz. Kicsit morzsolgatta neki és hátra húzta teljesen. Nagyon sírt szegénykém, és utána egész nap minden pisilésnél zokogott, de másnap reggelre kutya baja volt, csak láttam rajta, ha pisilt, mert picit lemerevedett, de meg sem pisszent már. Minden tisztábatételnél és este pancsinál is kammilateával ecsetelgettem neki több napon át, tényleg egy-két nap alatt teljesen rendbejött.
2011. okt. 9. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Hát az szerintem sem lenne jó megoldás, ha az orvos feltépné,. mert biztosan nagyon fájhat neki. Az én fiam 4 hós, pár napja vettük észre, hogy már nagyon pici lyuk volt a kukiján, kb mint egy fogpiszkáló hegye. Óvatosan elkezdtük húzogatni neki a fürdővízben, és egészen jól bevált, már szépen kezd hátrajönni neki. Szerintem is próbáljatok ki előbb valami krémet rá, hátha "szépen" is meg lehet oldani! Sok sikert!
2011. okt. 9. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!